fbpx
Без рубрики
Хто з українських мерів найгірший? Результати опитування

Голосування за звання гірших «батьків» міст стало не тільки майданчиком для вираження думки українців, але і перетворилося на поле битви хакерів, розповідає politeka.net

За два тижні, поки проходило опитування, на сторінку здійснювались хакерські атаки, а боти займалися накруткою голосів. Як і чому опитування стало ареною протистояння голів обласних центрів.

Голосування проходило з 25 жовтня по 7 листопада, бали мерам можна було виставити за мінусової шкалою, де -1 бал – найкраща оцінка, а -5 балів – найгірша.

Станом на ранок 7 листопада п’ятірка найгірших мерів виглядала наступним чином:

Віталій Кличко (Київ): — 45 475 балів

Геннадій Кернес (Харків): — 30 219 балів

Геннадій Труханов (Одеса): — 25 788 балів

Олександр Сенкевич (Миколаїв): — 19 697

Борис Філатов (Дніпро): — 15 156

Однак проблема в тому, що результати голосування, зазначені вище, чистими вважати не можна. Справа в тому, що в такому вигляді список сформувався через застосування брудних технологій ззовні: опитування привернув увагу тролів, ботів не тільки з України, а із сусідніх країн.

Щедріший всіх на роздачу балів був Київ, звідки були виставлені більше 22 тис. балів, що майже відповідає антирейтигу столичного мера. А ось з Миколаєва прийшли тільки 1864 «мінусів», тоді як голова миколаївської міськадміністрації отримав в десять разів більше поганих балів. Тобто свою антипатію до мерів тих чи інших міст жителі України не приховували, і щедро роздавали негативні бали різними градоначальникам. Питання в тому, чому наші люди щедрі на антипатії? Немає і тут протистояння, але вже внутрішньо політичного?

Читайте також:НОВІ ЦІНИ: НАСКІЛЬКИ В УКРАЇНІ ПОДЕШЕВШАЮТЬ ЛІКИ

Отже, п’ятірка мерів, які зібрали найбільшу кількість негативних балів:

мери україни

Джерело.