fbpx
Авто
Хто проти зниження податків на всі імпортні автомобілі

Ми з лідерами Евроавтосили Олегом Ярошевич, Сашком Чернявським, Андрієм Щербиною прийшли до висновку, що треба лобіювати зниження податків на всі імпортні авто! І нові, і б/у! І готові це робити, пише autonews.ua.

Про це написав на своїй сторінці в facebook генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

«Але тут в постах бляховоди кричать, що треба просто все легалізувати без сплати податків.. Чому? Небажання сплатити хоча б 1 $ з куб см двигуна? Але ж платять євро фірмам від 950 до 1400 $ за перегін цього авто через аватарів- верблюдів? Здогадалися, хто буде проти зниження податків? Правильно, вгадали! Саме власники цих «литовських» фірм, оформлених на бомжів – помийних олігархів, які формально володіють по 100 тис авто, проти скасування податків на автоімпорт! Адже їх бізнес лопне! Хто їм буде 1400 $ за «ліве» авто, якщо за 1400 $ можна чесно все розмитнити? Але їх тролі будуть кричати тільки про легалізацію литовських авто, а не про зниження вартості розмитнення. Невже незрозуміло?».

Читайте також: Нова “проблема” на дорогах для водіїв: на що слід звернути увагу?

 Джерело.
facebook