fbpx
Дозвілля
Хто б сyмнівався: “Лолiта заявила, що вона вiдьма i проклянe мeнe”, – Геращенко

Російська співачка Лоліта Мілявська, якій заборонений в’їзд в Україну через відвідування окупованого Росією Криму, заявила, що вона відьма і прoклинає нардепа від “Народного фронту” Антона Геращенка, який сприяв внесенню її у базу сайта “Миротворець”. Про це сам депутат розповів в авторській програмі Дмитра Гордона на каналі 112 Україна.

“Лоліта Мілявська, яку цілком законно не пустили в Україну через те, що її ім’я було на сайті “Миротворець”, оскільки вона неодноразово відвідувала Крим, просто в ефірі трьох або чотирьох російських телеканалів сказала, що вона вiдьма і прoкляне мене. Вона заявила про це, коли виходила з вагону потяга, який привіз її назад у Москву, телеканалам НТВ, ОРТ”, – заявив Геращенко.

На запитання, чи діє прoкляття, нардеп сказав: “Тьху, тьху, тьху, щоб не наврочити, начебто поки живий-здоровий”.

“До речі, я можу відразу ж усім російським артистам порадити не порушувати державного кордону України. Коли ви летите в Крим літаком з Росії, ви його порушуєте”, – додав Геращенко.

Він порадив російським артистам приїжджати на територію України, у Крим, через контрольно-пропускний пункт в Херсонській області.

“Наші прикордонники вас відмітять, ви можете їхати в Крим. Якщо ви будете робити по-іншому, тоді ви втратите заробіток в Україні”, – сказав Геращенко.

Читайте також: Безвіз в дії: українцям в Польщі почали платити вдвічі більше

facebook