fbpx

Хресна хода “руського міра “ або як говорять самі парафіянин “шествіє” до Почаєва, неабияк обурило громаду Тернопільщини

Хресна хода “руського міра “ або як говорять самі парафіянин “шествіє” до Почаєва, неабияк обурило громаду Тернопільщини.

В той час, коли наші хлопці боронять та помирають за Незалежність України, інші влаштовують кількатисячні походи так звану “хресну ходу”, проповідали ніби святе слово та обзивали місцевих бандерівцями. Як говорила одна із парафіянок: – “ви все здесь бандеровци”. Виникає логічне питання, чому ж вони прийшли на так звану “бандерівщину”, якщо в додачу кричали, що в жителів селища немає нічого святого?

Виникає логічне запитання, чому під час воєнного стану “поломникам” дозволили ходу??? Додам, що стягнули на “шествіє” ледь не усі структури правоохоронців. Вони надто пильно слідкували за порядком.

Сміливі люди на відео намагались чинити опір цій “недоході” групи людей. Багато із них навіть не розуміє абревіатури ЗСУ, хоча повинні дякувати нашим хлопцям за спокійне життя в країні. Інформацією, що шириться в соцмережах так званні “прихожани” мали при собі триколири, але активна громадськість сусідньої області, нагадала прихильникам “московської церкви, в якій країні вони живуть.

Поки хода паломників УПЦ МП ширить свої наративи серед громадськості та “пропагує руський мір”, мати не дочекається свого сина з фронту, син – батька,або рідних, які загинyли тікаючи від пекла війни, яку принесла росія. А патріарх кірило, якого так прославляє “московська церква” й надалі закликає вбuвати українців.

Вже в котрий раз пора задуматись, про всі “вибрики московської церкви” і їхньої сутності.

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Mukola Glyshok

You cannot copy content of this page