fbpx
Без рубрики
Хрещений фотограф показала неймовірні фото малюків під час хрещення

Мінімальний набір професійної техніки для роботи на хрестинах коштує від $2800. При фотозйомці повинні враховуватись погане освітлення у приміщенні та всі обрядові дійства. Перед зйомкою хрестин потрібно отримати благословення батюшки. Він також може підказати вдалі ракурси та правила поведінки у церкві. Про це Gazeta.ua розповів хрещений фотограф Олена Білоус з Донецька, яка зараз живе та працює в Києві.

“Хрестини досить закрита тема у суспільстві, в мережі дуже мало інформації про це. Та навіть ті статті, що є – однакові. Тому створила відео-блог, де допомагаю батькам підготуватись до таїнства. У відео я намагаюся не торкатись теми релігії, але якщо виникає потреба консультуюсь з батюшками з різних питань,- ділиться Олена, – Найпопулярніша тема та найголовніша помилка – хрестильний одяг. Для дівчаток купляють пишні сукні з фатину, що може натирати шкіру малечі та викликати сльози. Завжди потрібно обирати одяг, щоб можна було вільно oгoлити ніжки, гpуди та ручки. А то буває вдягають дітей так, що роздягнути їх взагалі неможливо”.

Олена пропонує пакети послуг. Вартість стартує від 2000 грн без обмеження часу. За ці гроші клієнти отримують усі фото на флешці та декілька друкованих фото.

“Спеціаліст на хрестини, як фотограф так і відеограф, не може коштувати дешево. Фотограф має цінність тоді, коли він дає ідеальний результат в жaxливих умовах. А в церквах здебільшого умови не дуже комфортні. Погане світло, маленьке приміщення та священники, які можуть закривати дитину собою. Тут потрібно миттєво змінити ракурс, знайти його. Якщо людина мало працювала у церкві, вона може розгубитися – зазначає Олена, – Я можу гарантувати, що мої фото будуть гарними. Вже 5 років фотографую хрестини. Це моя велика любов”.

Читайте також: Хрещення дітей: кому не можна бути хресними батьками

Уся церемонія хрестин займає від 15 хвилин до півтора години. Пік хрестин – від Пасхи до Трійці, бо закінчується піст та стає тепліше.

“Найбільше клієнтів на другий день після Пасхи та на Хрещення 19 лютого. Часто по 5-6 замовлень на ці дати. Але можу взяти максимум три, – розповідає Олена, – Запам’яталась фотосесія української пари з Франції. Я фотографувала їх весілля, і вони запросили зробити фото хрестин їх сина. Заради обряду прилетіли в Україну. Важко було обрати фото для портфоліо, бо кожна була особливою”.

Інформацію про свою роботу та приклади фото розміщує на власному сайті khrestyny.pro. Його створила та наповнила самостійно. Публікації з фото розміщує у соціальних мережах. Просить клієнтів писати відгуки та відмічає їх на фото.

“Одна клієнтка відмовилась від послуг, бо, на її думку, я не вмію фотографувати. Не сподобалось, що “обpiзаю” у кадрі обличчя чи руки дорослих, – розповідає Олена, – Найголовніше в моїй роботі – це емоції дитини. Я використовую хрещених переважно як фон, тому дійсно можу “обpiзати гoлoву”.

У 2014 році Олена Білоус переїхала до Києва з Донецька. Раніше працювала керівником відділу логістики.

Related Post

facebook