fbpx
Події
“Хотів жити з нею заради дітей”: друзі “зниклої” Лаговської припустили мотив вчинку дівчини

Розігравши спектакль з помилковою вагітністю, 19-річна Дарина Лаговська, швидше за все, хотіла примусити свого цивільного чоловіка до шлюбу.
Про це говорять друзі “зниклої”, йдеться в сюжеті ТСН.
“Ось скільки ми дружили – голого живота ніхто не бачив. Вона типу постійно в бандажі ходила”, – розповіла одна з подруг.

За її словами, хлопець Лаговський не любив її, але вирішив жити з нею заради дітей.
“Простий хлопець з хорошої родини, не мажор якийсь. Він зараз, як мені відомо, взагалі на цю тему говорити не хоче, і друзі при ньому не говорять. Він же її і з батьками познайомив, і хотів вже плюнути на те, що він її не любить, і жити з нею заради дітей. Ліжечка навіть купили “, – зазначила подруга.

Читайте також: ВЖЕ БЕЗ ДІТЕЙ: У КИЄВІ 19-РІЧНА ВАГІТНА ЗНОВУ ЗНИКЛА (ВІДЕО)

Крім того, в поліції розповіли, що Лаговську допитають, але відповідальність за надуману вагітність вона понесе тільки тоді, якщо хлопець, якого вона намагалася затягнути під вінець, напише заяву про шахрайство.
Також дівчина зможе відповісти за брехню, якщо в поліції вирішать, що вигаданої вагітністю вона хотіла приховати якийсь злочин.
“Якщо публічно з екрану телевізора буде висловлена інформація з підозрою про те, що можливо вбивство двох дітей, прокуратура повинна реагувати, щоб переглянути цю інформацію”, – пояснила юрист Анна Маляр.

Як повідомлялося раніше, мати Лаговський заявила, що у її дочки не було дітей. Також інформацією про можливе обмані була шокована матір хлопця “вагітної”.
Раніше в поліції заявили, що “зникла” Лаговська була вагітна.

Джерело.

Реклама