fbpx

“Хотіла успадкувати будинок”: у Черкасах до 2 років ув’язнення засудили дівчину яка замовила вбuвcтвo власної матері

У Черкасах за готування до вбuвcтвa матері вироком суду засуджено горе-дочку до 2 років позбавлення волі з конфіскацією належного майна.

Про це інформує прес-служба Черкаської місцевої прокуратури.

Встановлено, що навесні 2015 року горе-дочка шляхом умовлянь і обіцянок схилила незнайомого їй чоловіка до вчинення умисного вбuвcтвa своєї матері, пообіцявши в разі виконання ним її злочинного замовлення, заплатити йому грошову винагороду в розмірі 200 доларів США.

Чоловік погодився на пропозицію жінки і пообіцяв вчинити умисне вбuвcтвo її матері, після чого звернувся до оперативого підрозділу поліції із відповідною заявою про готування до вчинення злочину та надав добровільну згоду на документування у встановленому законом порядку злочинної діяльності шляхом проведення оперативно – розшукових заходів.

Наступного дня чоловік повідомив жінку, що вчинив вбuвcтво її матері, на підтвердження своїх слів продемонстрував останній ініційований кадр на фотокартці із зображенням ніби-то зaкривaвленого тiлa матері, який не викликав сумнівів в його достовірності.

Таким чином, злодійка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.14, ч.4 ст.27, п.п.6, 11 ч.2 ст.115 КК України – готування до злочину, підшукування співучасника та змова на вчинення злочину, підбурювання до скоєння умисного вбuвcтвa, тобто умисного протиправного заподіяння cмeртi іншій людині, з корисливих мотивів, вчинене на замовлення.

You cannot copy content of this page