fbpx

Хотіла сказати, не як учасниця конкурсу краси, а як майбутня мати: українка вразила зворушливою промовою(відео)

Українка Сніжана Танчук вразила глядачів промовою на конкурсі краси Miss Grand International 2017, фінал якого відбувся в середу, 25 жовтня, у В’єтнамі.

Про це повідомляє “РБК-Україна”.

Дівчина потрапила в топ-10 найкрасивіших дівчат планети. Зал вибyхнув оваціями і привітав львів’янку стоячи, коли вона вимовила свою промову про війну в Україні.

“Заради чого ми воюємо? Навіщо людям потрібна кpoв? Нам потрібно об’єднатися і вистояти до кінця, щоб зупинити зло, яке входить у наші серця! Ви запитаєте мене: “Що ми можемо зробити для миру, процвітання і дружби, які нам так необхідні?” У моїй країні четвертий рік іде вiйна! Для України це жaхливий час! Не минає і дня, щоб я не думала про те, як зупинити наcильство! І зараз я б хотіла сказати, не як учасниця міжнародного конкурсу краси, а як майбутня мати: “Зупиніть вiйну! Зупиніть наcильство! Я хочу, щоб наші діти народжувалися під мирним небом і ніколи не чули слова “вiйна”, – сказала вона.

“Ви запитаєте мене: “Що ми можемо зробити для воцаріння любові в усьому світі?” Я відповім: “Ми повинні ще більше любити і поважати один одного!” – додала власниця титулу “Королева України 2017”.

Читайте також: Переможниця “Х-Фактора” Аїда Ніколайчук викликала фурор на японському телебаченні(відео)

Відзначається, що переможницею конкурсу стала перуанка Марія Хосе Лора.

26-річна Танчук стала переможницею конкурсу “Королева України-2017”, який проходив у травні. У дівчини дві вищі освіти, також вона знімалася в головних ролях в індійських фільмах.

You cannot copy content of this page