fbpx
Дозвілля
Холостяк Дмитро Черкасов: “На таку величезну популярність я не розраховував”

В ексклюзивному інтерв’ю для Viva.ua головний герой сьомого сезону «Холостяк» розповів про життя після проекту і прокоментував свою участь в шоу.

У фіналі сьомого сезону «Холостяк» Дмитро Черкасов вибрав дівчину Ліду, вручивши їй колечко і зізнавшись у своїх почуттях. Однак відносини пари тривали недовго і вже в пост-шоу «Як вийти заміж?» Молоді люди розповіли, що розлучилися . В інтерв’ю для Viva.ua Дмитро повідав про життя після шоу.

– Діма, чи не боявся ти засудження з боку шанувальників шоу, адже практично з усіма дівчатами у тебе були дуже тісні відносини, ти з багатьма цілувався і тут такий несподіваний фінал – в результаті ти ні з ким …

Я завжди з розумінням ставлюся до обурення шанувальників проекту, тому що скільки людей, стільки й думок. Кожній людині властиво своє розуміння відносин.

– Твоя родина дивилася проект?

Мама дивилася. А ось ми з батьком в зв’язку з тим, що часто були в роз’їздах і на змаганнях, не могли дивитися випуски проекту вчасно, на жаль. Звичайно, щось переглядали вже пізніше, але пару випусків все-таки ми так і не встигли подивитися.

Але фінал  дивилися?

Фінал дивилися всі разом. До того ж він ще й збігся з моїм Днем народження. Тому ми дивилися його в колі близьких і друзів. Поставили в кімнату для гостей телевізор спеціально. Звичайно, все переживали, кого ж я виберу (сміється). Але перемогла дружба.

– Батьки якось коментували твою поведінку?

Чесно кажучи, я побоювався критики з їхнього боку, але ніяких звинувачень в мою сторону не було. Зате сказали, що я дуже фотогенічний і добре виглядаю в кадрі (сміється). Адже це моя перша практика на телебаченні.

– Якби можна було щось поміняти під час зйомок проекту, що б це було?

Може бути, щось і поміняв би, якби знав, що говорять дівчата на своїх інтерв’ю, але не глобально.

Читайте також:МАРГО З “ХОЛОСТЯКА” ПОКАЗАЛА СЕБЕ ДО ОПЕРАЦІЙ: ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО

– Де ти зараз найбільше проводиш часу?

У зв’язку з тим, що під час зйомок я 3 місяці не тренувався, мені потрібен час, щоб відновити свою форму. Хоча я встигав і відпочити – ми з другом ходили в боулінг, на шашлики, відпочивали, як усі нормальні люди.

Нікуди закордон на відпочинок я не їздив, так як готувався до дуже важливих змагань, які проходять лише раз на 4 роки, і не дарма, адже здобув перемогу. До сих пір дивуюся, як я все зміг і всюди встиг. До сих пір перебуваю в якійсь ейфорії (посміхається).

І, звичайно, хочу подякувати за підтримку близьких людей і всіх шанувальників, які писали позитивні і навіть негативні коментарі. Адже для мене люди діляться на 2 категорії – хороші люди і вчителі.

Тому я завжди з позитивом ставлюся як до хорошим коментарів, так і до поганих, і завжди відкритий до критики. Так що спасибі всім тим, хто мені писав, хто переживав. Кого розчарував – вибачте, я буду намагатися і працювати над цим (посміхається).

– Тобі вдалося добудувати свій будинок?

Ні. На час зйомок цей процес був припинений. А після – займався своєю спортивною кар’єрою, і на будівництво зовсім не було часу. Якби я знайшов супутницю життя, тоді я б намагався якомога швидше його добудувати. А так – це зараз не первинне завдання.

– Після проекту твоя популярність зросла. Що кажуть на вулицях? Може, себе в якості нареченої пропонували?

Звичайно, багато людей підходять фотографуються, постійно запитували, кого ж я вибрав (сміється). Звичайно, я не відповідав, або говорив, що вибрав Гришу (сміється). Популярність, звичайно, величезна, я на неї не розраховував. Але я розумію, що «Холостяк» – це не тільки я, це ціла команда.

І ця популярність як швидко прийшла, так само швидко вона і піде. А якщо слава закрутить голову, потім складно буде опуститися на землю. Тому я сприймаю популярність тільки як черговий життєвий урок.

Читайте також:УЧАСНИЦІ «ХОЛОСТЯКА 7» ВИЯВИЛИСЯ З ЕСКОРТУ: ПОДРОБИЦІ (ФОТО)