fbpx
Дозвілля
“Холостяк” 9: Нікіта Добринін відверто розповів, яку дівчину він шукає та чого очікує від проекту

У березні 2019 року в Україні стартуватиме романтичний проект “Холостяк”. Це буде 9 за рахунком сезон. Головний герой шоу Нікіта Добринін відверто розповів, яку дівчину він шукає та чого очікує від проекту, пише 24 канал.

Відомий телеведучий Нікіта Добринін може похизуватись значними успіхами. У 30 років він – ведучий телеканалу М1 і радіостанції “Русское радио Україна”. Однак своє кохання чоловік вирішив шукати на проекті “Холостяк”.

“Я дуже довго йшов до того, щоб стати успішним у своїй роботі, робив максимум для того, щоб досягти того рівня, який у мене є. Але я розумію, що щастя не тільки в роботі і грошах, що я потребую щось більше, потребую турботі і теплі. Саме заради цього я прийшов на проект”,– розповів Нікіта Добринін журналістам СТБ.

В перший день зйомок ведучий попрощається з 10 претендентками на участь у шоу. За словами Нікіти Добриніна, зробити правильний вибір допоможе йому інтуїція. Окрім цього, ведучий зізнався, яку саме дівчину він шукатиме на проекті.

“Думаю, я легко зможу розгледіти щирих дівчат, з якими мені б хотілося продовжити спілкування. Перше, на що я зазвичай звертаю увагу – це посмішка і очі. В очах можна прочитати настрій, можна побачити настрій дівчини в цей момент і домалювати собі подальшу картину нашого знайомства”, – зазначив Нікіта Добринін.

Читайте також: Екс-учасниця шоу “Холостяк” вийшла заміж: фото з весілля

Сегодня вышло мое первое интервью для проекта Холостяк. Когда меня спросили, на что в первую очередь я обращаю внимание при знакомстве, и какие качества ценю в девушках, я долго не думал. Ведь первое, на что я обычно обращаю внимание— это улыбка и глаза. В глазах можно прочесть настроение, можно увидеть настрой девушки в этот момент и дорисовать себе дальнейшую картину нашего знакомства. В девушках я очень ценю чувство юмора. Оно моментально показывает, о чем она думает. Как ни странно, для меня важен в девушке аппетит. Я люблю, когда девушки едят и не стесняются этого, и не рассказывают, что они питаются одуванчиками и пьют воду. #холостяк #никитадобрынин #холостяк9 #холостякстб #bachelor

Публикация от Nikita Dobrynin (@nikitadobrynin)

Також ведучий зверне увагу на почуття гумору дівчат та їхній апетит, адже, як це не дивно, Нікіта Добринін любить, коли “дівчата їдять і не соромляться цього, і не розповідає, що харчується кульбабами і п’є воду”. А от єдине, чого не терпить новий “Холостяк” – це лицемірства, тому тільки щирі дівчата зможуть потрапити до наступного етапу шоу.