fbpx
Дозвілля
«Холостяк-8»: ведучий розповів, що новий завойовник жіночих сердець вміє «читати» людей (фото)

Навесні телеглядачів чекає прем’єра восьмого сезону шоу «Холостяк». Зйомки йдуть повним ходом і вже відомо, що шукати свою половинку серед учасниць буде талановитий музикант, співак і продюсер звукозапису Рожден Анусі, пише vchaspik

Новий сезон проекту очікується цікавим, адже новий «холостяк» не надто публічний в плані особистого життя. Рожден вже говорив в інтерв’ю, що всього себе присвячує творчості, і часом це забирає багато сил.

Музикант зізнався, що дуже хоче знайти людину, яка розуміла б його творчу натуру і нюанси життя артиста. Саме таку дівчину Рожден сподівається зустріти на проекті – чуттєву мрійницю, готову впустити в своє життя щось нове і хороше.

Ведучий шоу Григорій Решетник вже встиг багато чого довідатися про Рождена. За його словами, музикант принциповий і мудрий, а також має неймовірну здатність розбиратися в людях – він моментально «зчитує» поведінку людини, а за допомогою свого шарму і чарівності легко викликає прихильність до себе дівчат.

Читайте також: “МИ РАЗОМ”: ПОНОМАРЬОВ РОЗПОВІВ ПРО СТОСУНКИ З ВІДОМОЮ УКРАЇНСЬКОЮ СПІВАЧКОЮ (ФОТО)

Також Решетник зазначив доброту і почуття гумору Рождена. Ведучий зізнався, що вони з «холостяком» часто один одного «тролять». Решетник сподівається, що всі ці якості допоможуть артисту знайти свою «музу» на проекті.