fbpx
Дозвілля
“Холостяк-7”: чиї сльози зворушили головного героя, змінивши підсумки 7 випуску

Ще один тиждень гарячих побачень в шоу “Холостяк-7” пройшов на березі Атлантичного океану. Мальовничий острів Тенеріфе (найбільший з Канарських островів) подарував учасникам проекту масу емоцій.

Яким виявився ще один тиждень шоу, хто став на крок ближче до головного героя і для кого церемонія троянд завершилася поїздкою додому, пише канал СТБ.

Уже в перший день на островах Холостяк відвідав учасниць шоу. Однак, як виявилося, мета його візиту була зовсім іншою. Дмитро прийшов, щоб зустрітися з Галею і запросити на чергове побачення Лілю, захоплення якою для інших дівчат стало загадкою. Побачення цієї пари пройшло в польоті над океаном.

“Ми на такій висоті удвох і тримаємося за руки … Мені було подвійно приємно, що я ширяв над океаном і що поряд знаходилася прекрасна дівчина”, – пізніше розповів Діма.

Вже після побачення Ліля не приховувала захоплення від поцілунку. Правда, ввечері учасниця зважилася на сміливі питання і поцікавилася у Діми, яким чином Ліда допомагала йому “розслабитися”. Дівчина не приховувала ревнощів. Але на це отримала досить впевнену відповідь головного героя.

“Те, що було у нас з Лідою – було у нас з Лідою. Буде ненормально, якщо ми разом будемо це обговорювати”, – підкреслив Холостяк. Але поряд із цим Холостяк втішив дівчину, зізнавшись, що вона йому не байдужа.

“У мене є величезна симпатія до тебе”, – додав він.

За словами Лілі, в цей вечір вона відчувала пік їх зближення з Дімою. Цим самим піднесеним настроєм Ліля дуже зачепила почуття суперниць.

У відповідь на це Юля і Ліда вирішили не чекати “зоряного часу” і вирішили проявити ініціативу. Дівчата самостійно запросили Дмитра на побачення. Однак ні Юля, ні Ліда не підозрювали, що прийшли до такого рішення одночасно. Холостяк отримав відразу два анонімних листи. Але, згідно з правилами проекту, він міг вибрати тільки одну дівчину і його вибором стала Юля, яка написала першою.

Ліда так і не дочекалася Діму і не стримала сліз. Дівчина зізналася, що відчувала біль, ніби була відкинута.

А в цей час Юлі і Дімі потрібно було освоїти новий вид водного спорту. Головний герой проекту всіляко підтримував її. А після екстремального відпочинку пара вирушила на романтичну вечерю. Варто відзначити, Холостяк робив все, щоб зблизитися з дівчиною, але її позиція була досить відстороненою.

“Мені хотілося її поцілувати, але Юля не відповіла взаємністю на мої дотики”, – зізнався Діма.

Щоб загладити провину перед другою дівчиною, яка також чекала побачення, Діма вирішив запросити її на індивідуальну зустріч. До вечора йому вдалося змінити її гнів на райдужні почуття.

Ліда зізналася Дімі, що кожна їхня зустріч стає для неї все більш хвилюючою.

“Я рада кожній хвилині, яку з тобою проводжу”, – зазначила вона. На це Діма зізнався, що це почуття взаємне.

Читайте також: Юля з шоу “Холостяк-7” показала маленьку донечку (фото)

Під час Церемонії троянд між Дімою та Стелою знову сталася серйозна розмова. У відеозверненні дівчина заявила, що у неї немає почуттів до Діми. Як виявилося, причина таких слів крилася набагато глибше.

“Мені дуже боляче. По-моєму, ти це бачиш. Я боюся, що буде далі”, – тривожно повідомила вона.

Побачивши сльози Стелли, Діма зрозумів, що він їй не байдужий. Холостяку вдалося переконати дівчину залишитися і вдруге. Відповідно, проект ніхто не покинув.

Джерело.