fbpx
Події
“Хочу підтримати Україну”: афроамериканець у вишиванці заспівав хіт “Океану Ельзи” в самому центрі Івано-Франківська (відео)

На честь Всесвітнього дня вишиванки Джуда Окейчук переспівав Вакарчука. Американець Джуда Окейчук у вишиванці виконав пісню “Холодно” групи “Океан Ельзи” у сквері Міцкевича в Івано-Франківську. Про це пише місцеве видання “КУРС”.

Наголошується, що Окейчук нещодавно приїхав зі штату Мічиган, щоб навчатися в Івано-Франківському національному медичному університеті. Хлопець мріє стати педіатром, бо дуже любить дітей. “Моя тітка вчилася тут. Зараз працює кардіологом в Англії. Вона сказала, що тут спокійно, добре. Тому я й поїхав. Спочатку було важко, мало хто знав англійську мову. Важко було навіть купити воду. Тому я вивчив українську”, – розповів Джуда.

Американець розмовляє українською мовою, яку він вивчив за неповних два роки, майже без акценту.

“Я бачив, що сьогодні День вишиванки, всі українці вдягають вишиванки, тому і я, щоб підтримати Україну, одягнув”, – розповів Джуда.

Читайте також: День вишиванки: як український національний одяг підкорив світ

Вишиванку він позичив у друга, оскільки свою залишив у США. Також Джуда зазначив, що у США “дуже все швидко, складне життя”, а в Івано-Франківську спокійно, тому йому тут “дуже подобається”.

Джерело.