fbpx
Без рубрики
Хлопці у яких вже є дружини і діти, коли виходить побачити відео з дітьми – ридають і посміхаються одночасно: Захисник України з полку “Азов” звернувся до українців

Захисник України з полку “Азов” Давид Хімік звернувся до українців:

“Навіть не знаю що розповісти…

Поки не було зв’язку, прокручував у голові все своє життя, згадував дитинство, місця де був, різні пам’ятні ситуації, все було перед очима, як у фільмі.

Дуже багато чую від хлопців, що коли вони вийдуть – одружаться і заведуть дітей, напевно, це основні плани всіх хто ще не встиг. Хлопці у яких вже є дружини і діти, коли виходить побачити відео з дітьми – ридають і посміхаються одночасно…

Цікаво за цим спостерігати, почуття, які неможливо передати, як тече життя.

Я завжди був людиною, яка сидить у кутку і за всіма спостерігає з боку… Ми, як і раніше, сповнені хоробрості і тримаємо оборону, оборону всієї країни. Противник кожен день намагається захопити Азовсталь, бомбардування авіацією, артилерією (усім що є) але навіть у найжахливіших умовах ми даємо їм бій і вони як боягузи втікають з позицій.

Ми не збираємося бути мучениками, ми боремося і за свої життя теж, і чекаємо підтримки. Ви робите велику інформаційну роботу, щоб допомогти нам, продовжуйте так само, підтримуйте нас інформаційно, волайте всім про нас, ви величезні молодці.

Хочу, щоб мої друзі ще раз побачили своїх дітей і відчули запах своїх дружин. А я, як завжди, лише хочу бутерброд з великим шматком вареної ковбаси і ряжанку з курагою від Простоквашино.

Все буде добре, ми обов’язково повернемося”.

Фото: khimikdavid.

05/15/2022