fbpx

Хлопець заздрить, що я заробляю більше за нього. Мій хлопець постійно каже, що жінка це хранителька вогнища, вона не має багато заробляти.

Хлопець заздрить, що я заробляю більше за нього. Мій хлопець постійно каже, що жінка це хранителька вогнища, вона не має багато заробляти.

Але я відучилася, знайшла хорошу роботу за фахом і тепер у мене зарплата вища, ніж у нього.

Ще він хоче, щоб ми переїхали до міста, де мешкають його батьки і природно звільнилася. Коли ми туди їздили, він мене тягав по всіх конторах, роботу мені шукав. Так було неприємно. Я не хочу за копійки працювати в якійсь фірмі у маленькому містечку. Я не для цього 6 років навчалася.

Я змалку звикла розраховувати тільки на себе і ні від кого не залежати. За квартиру ми платимо разом. Я йому одразу казала, що між кар’єрою та особистим життям виберу кар’єру і навіть готова на вахту їхати по великі гроші. Бо знаю як, коли грошей зовсім немає.

Він, певне, сподівався, що я передумаю. Постійно твердить, що дівчина не має багато заробляти, має сидіти вдома. А я вважаю, що так говорити можна тільки своїй дружині, а заміж він мене не поспішає звати.

На цю тему він також любить поміркувати:

заміж поспішають лише малолітки

всі дружини його друзів зіпсувалися після весілля

Поміняти прізвище жінка повинна, інакше це кінець відносин.

Але я не проти сім’ї, дітей, посидіти у декреті 3 роки. Але зовсім кидати роботу чи йти на низькооплачувану я не хочу. Я вже звикла сама собі купувати стильні модні речі, ні від кого не залежати, не просити грошей і не звітувати про свої витрати.

Просити у чоловіка гроші на косметику та різні дрібниці? Залежати фінансово? Сам факт залежності від когось мене не влаштовує.

Як йому пояснити, що я маю право працювати і заробляти, бо мені здається йому просто прикро, що я тільки знайшла першу роботу і вже більше отримую. Тим більше, я йому навіть не дружина.

Навіть стосунки почали псуватися, як я на роботу вийшла, постійно чую, «дівчина винна, дівчина винна». Чи може, я чогось не розумію, і жінки, як і раніше, займаються тільки будинком, а чоловіки працюють?

You cannot copy content of this page