fbpx

Хлопець сказав, що одружиться зі мною тільки тоді, коли я схудну

Хлопець сказав, що одружиться зі мною тільки тоді, коли я схудну

Я дуже боюся поправитись. Ще півроку тому я почала худнути, сиділа на різних видах харчування, могла взагалі нічого не їсти, рахувала калорії, ходила в тренажерний зал і займалася там до знемоги.

Моя початкова вага була 59 кг при зрості 157 см, мені 19 років. У цій вазі я почувала себе чудово. Худнути я почала через свого коханого. У липні 2022 року він пішов до армії, і до його приходу я хотіла схуднути.

Кілька разів він казав мені, що треба трохи, що я повна, говорив, якщо буде в мені 45 кг, він на мені одружується.

Він навіть не замислювався, як його слова можуть зачепити мене, і що я всерйоз візьмуся за свій зовнішній вигляд. З грудня до травня я схудла на 14 кг, моя вага складає 45 кг, як він і казав.

Я ніби розумію, що це вже заннадто, але я все одно продовжую мало їсти і боятися набрати зайві кілограми.

Моєму хлопцю тепер не подобається моя статура, каже, що я надто худа. Я вже не знаю, що робити. Розумію, що треба залишити цю людину, але я її люблю.

У коледжі всі кажуть, що треба нарати вагу, вигляд не дуже, викладачі та одногрупниці кажуть, що раніше я була кращою. Якщо чесно при 59 кг я почувала себе набагато краще, ніж зараз. Коли я набираю 100-200 грам, я просто  нічого не їм, щоб вони пішли.

Я не можу сказати, що погано виглядаю. Просто я зациклена на вазі і не можу припинити стежити за цим.

Хочу мати гарну фігуру і бути найстрункішою у групі в коледжі. Читала багато про наслідки, але мене це взагалі не лякає.

Я не знаю, що діється у мене в голові. Настрій змінюється щохвилини. Прошу вашої поради.

You cannot copy content of this page