fbpx

Хлопець не відповів на моє освідчення в коханні, а запропонував залишитися друзями

Хлопець не відповів на моє освідчення, а запропонував залишитися друзями

Щоб краще була зрозуміла ситуація, я почну з дня освідчення.

У той день я нарешті зізналася йому в коханні, а він відповів, що не зацікавлений у стосунках зі мною, сказав, що якщо хочу, то можемо залишитися друзями.

Якщо чесно, ми не були прямо друзями, можливо були як пара. Проводили час разом, гуляли та ходили  кіно. Нам двом здавалось що ми не бажаємо нічого серйозного, але в якийс момент я зрозуміла що зкохуюсь.

Передати це відчуття складно, і справді це схоже на метелики в животі чи якесь запаморочення.

Коли ж я вирішила зізнатись в коханні, то мені здавалось що це взаємно.

Після його відповіді я погодилася залишитись друзями, в принципі на цьому і закінчилося все.

Наступного дня був день святого Валентина. Я привітала його з цим днем, адже ми вирішили друзями залишитися, а я всіх друзів вітаю з цим святом, так що думала, все буде нормально, якщо і його привітаю. Він мені не відповів на привітання, я намагалася переконати себе, що все гаразд.

Зараз думаю, може, не варто так відразу, ніби нічого не було вітати його з днем закоханих.

Через пару днів, я написала йому, запитала, як у нього справи, він не відповів на повідомлення, навіть не прочитав його. Я намагалася переконати себе, що він просто зайнятий. Але досі він так і не прочитав моє повідомлення.

Зараз я думаю йому зателефонувати і поговорити про це, просто, якщо не хоче більше спілкуватися, то вважаю за краще знати про це, ніж бути в незнанні або дізнаюся, що просто він реально був зайнятий.

Для мене найважливіше, знати, що відбувається. Але в той же час я не дуже впевнена, чи варто дзвонити йому. А, раптом тільки погіршу ситуацію?

 

You cannot copy content of this page