fbpx

Хлопчик побачив уві сні тата, який дарує йому коричневого ведмедика в шапці. І тоді сталося справжнє диво

Ведмедика шукали усі: бабусі з дідусями, рідні та колеги, але все було марно. Саме такої іграшки, як описав хлопчик, ніде не було.

Сталося це у Львові у 2014 році. Михайликові мало виповнитися 3 роки.

Хлопчик дуже багато часу проводив зі своїм батьком-військовим. Та коли почалися події на Сході України, батько поїхав захищати Батьківщину.

Тато обіцяв Михайликові повернутися на його День народження, коли синові виповниться 3 роки. Та за три тижні до цього батька не стало…

Мама Олена показувала Михайликові зірочку на небі і казала: “Це татко, він за нами дивиться”. Хлопчик розумів, що тато став героєм.

За кілька тижнів син на прогулянці розповів мамі, що бачив уві сні тата, який пообіцяв йому на День народження коричневого ведмедика в шапці. Рідні Михайлика хотіли знайти саме такого ведмедика, щоби організувати йому останній подарунок від батька. Мати обходила всі іграшкові крамниці, але саме такого ведмедика ніяк не могла знайти. Іграшку шукали усі: бабусі з дідусями, рідні та колеги, але все було марно. Саме такого ведмедика, як описав хлопчик, ніде не було.

Тоді Олена намагалася переконати сина, що тато просто забув, що Михайлик любить машинки. Але малюк чекав саме на коричневого ведмедика у шапці.

Та за три дні до Дня народження Михайлика сталося справжнє диво.

Подруга Олени побачила її повідомлення і згадала, що, купуючи іграшки своїм дітям, якось натрапила саме на такого ведмедика і заховала його на горищі. Вона передала ведмедика мамі хлопчика. Як же зрадів Михайлик, коли побачив ведмедика.

“Я ще не встигла прокинутися, ще світало. А він починає кричати, що є ведмедик. І ця його фраза: він такий як казав тато!”, – пригадує мама Олена.

Михайлик досі береже ведмедика. Він живе у нього на ліжку.

А рідні хлопчика знають, що дива трапляються, треба просто у них вірити.

ТСН, “Різдвяне диво – Той самий ведмедик”

You cannot copy content of this page