fbpx

Хіба ж вона ягідку свою пестила та в академії юридичній навчала для сироти з дитячого будинку чи що ?! Ні, не таку вони з батьком дружину для синочка хотіли собі. А ось брати довелося те що, як то кажуть, дали

Артем одружився з Вікторією. Красива вийшла пара. На весіллі на них аж задивлялися всі. І тільки його мати була не задоволеною. Мовляв, ця дівчина не рівня її синові. Ой не рівня.

Хіба ж вона ягідку свою пестила та в академії юридичній навчала для сироти з дитячого будинку чи що ?! Ні, не таку вони з батьком дружину для синочка хотіли собі. А ось брати довелося те що, як то кажуть, дали.

А Віка хоч і виросла в дитбудинку, та була такою розумницею і навіть в університет поступила. І квартирка у неї була. Від держави отримала. Молодята якраз збиралися в тій квартирі жити.

Але тут вже мати з батьком єдиним фронтом, мовляв, не пустимо ми свого Артемчика в конуру твою. У нас он чотирикімнатна квартира є, чого б вам не жити, з нами.

Віка дуже любила свого чоловіка, тому мало того, що вона погодилася зі свекром та свекрухою один санвузол та кухню ділити, але й квартирку свою дозволила продати. Тут вже Артем заметушився.

Він ще до цього хотів купити машину, а за гроші від продажу квартирки вдалося придбати не якусь там стару Тойоту, на яку тільки й вистачало грошей спочатку, а новенький Кайен.

Ну і стали вони жити-поживати. При чоловікові свекруха тихіше води нижче трави себе тримає, а як залишаться удвох, вона молоду діймає ─ це їй не так, те щось не так. І то одне зробити велить, то іншим спантеличить.

Віка була знесилена просто. У неї іспити на носі, а навіть ніколи займатися. Тільки сяде за підручники, свекруха миттю, то овочі на борщ наріж, то прати почни терміново. А потім і чоловік з роботи приходить. І йому теж увагу приділяти треба.

Так сесію дівчина і провалила. А перездати не змогла. Вилетіла з університету свого зі свистом. Вона ж ще й на державному вчилася. А свекруха при чоловікові та синові ніби жаліє Віку, та все до неї бідненька та нещасна, мовляв. Хотіла навчання з подружнім життям поєднати, так, на жаль, не вийшло.

А незабаром Вікторія повідомила, що при надії. Тут вже свекруха навіть комп’ютер, за допомогою, якого дівчина намагалася трохи заробити, почала у неї відбирати. Припини, мовляв, моєму онукові шкодити випромінюванням.

Нитки їй і спиці дала. Сиди та в’яжи кофтинки дитині і всілякі мішечки. З подружками побачитися в вряди-годи, і то не давала.

І народився хлопчина диво який чудовий. Тут у свекрухи примха нова з’явилася. Давай невістку загодовувати калорійною їжею. Щоб молоко найкращої якості було в неї.

До двох років так синочка і годувала. Так і фігурою, м’яко кажучи, покруглішала. Чоловік кривився спочатку, а потім і зовсім на роботі допізна затримуватися став, а потім і відрядження у нього з’явилися.

Вікторії це вже зовсім перестало подобатись, так свекруха шулікою на неї налетіла. Совісті, мовляв, у неї немає, синочок її на роботі побивається, а вона, бач, ще й незадоволена, хоч і сидить у нього на шиї.

А внук копія її синочка в ранньому дитинстві! Бабуся з нього пилинки здувала. Ще й Артем взявся дівчину бабкою жартома називати. Але ж яка з неї бабка?

Фігурка сорок восьмого розміру, сивого волосся нема, а буває що й очі вогнем горять. Ягідка, взагалі ж то, а ніяка не баба.

Прийшла свекрусі думка в голову, що на дворі вже повним ходом весна, тож час на дачу їм з чоловіком поїхати. А, оскільки син був у відрядженні, тому зібрались їхати вчотирьох

Вже завантажили речі в машину, аж тут у ванній кран зірвало. Кран у них хоч і здавався міцним, та на ньому різьбу скрутити запросто.

Свекор хотів було полагодити, а жінка йому не дозволила. Ти не впораєшся мовляв, з імпортною сантехнікою. Треба, людину спеціально на те навчену викликати. І давай в телефон пальцем тицяти.

Дитя почало хникати, мати його стала роздягати, але свекруха сказала Віці, що вони з батьком онука візьмуть та й поїдуть, а вона пізніше приїдеш своїм, ходом.

Батьки поїхали, а дівчина сіла сантехніка чекати. Працівник прийшов, начебто і сантехнік, а там хто його розбере. На вигляд молодий інженер. Кран полагодив та й кави просив.

Невістка провела чоловіка в вітальню й люб’язно подала каву. Вони розговорилися слово за словом, погляд за поглядом, і так одне одному сильно сподобалися, що й самі незчулися, як стали не просто знайомими.

Вікторія все ж зібралася і поїхала на дачу. А через тиждень Артем і її чоловік. Його аж трясло. Він зібрав усіх разом, підключив ноутбук до телевізора і показав відео на якому була зафіксована невірність молодої дружини.

Віку миттю прогнали з дачі і сказали назавжди зникнути з їхніх очей.

Та це ще б нічого, але вона квартиру свою у місті продала. То ж в чому була, так до подружки з дитбудинку пішки і пошкандибала.

Дитину у неї Артем відсудив без особливих зусиль, адже він був адвокатом. А як вже Вікторія своє життя налагоджувала ─ то вже інша історія. Але вона змогла вибралася з цієї життєвої ситуації! Не спіткнулася жодного разу. А згодом вдруге вийшла заміж за хорошого чоловіка.

Автор: Helina Веntsioni.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page