fbpx

Халяви не буде: Розіграш безкоштовних квитків від МАУ виявився фeйком

Розіграш безкоштовних квитків від авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, який 2 жовтня захопив український сегмент інтернету, виявився фейком. Про це йдеться на офіційній сторінці МАУ в соціальній мережі Facebook, передає “Обозреватель”.

“Шановні пасажири, сьогодні в інтернеті була запущена вірусна, помилкова реклама про те, що авіакомпанія МАУ розігрує безкоштовні квитки. Інформація абсолютно не відповідає дійсності”, – наголосили в прес-службі.

В авіакомпанії додали, що ресурс, на якому пропонувалося проголосувати, не має до них жодного відношення.

“Інформація про актуальні акції та пропозиції публікується тільки на офіційному сайті МАУ і в Facebook”, – зазначили в МАУ.

Відзначимо, що в понеділок, 2 жовтня, користувачі Facebook почали масово поширювати посилання на “акцію”, за якою нібито можна виграти безкоштовні авіаквитки. Необхідно було відповісти на кілька примітивних питань і поділитися лінком на своїй сторінці в соцмережі.

Читайте також: “Ми своє отримали, а ви – як хочте”: МАУ знову потрапила в гучний cкандал

“Залишилося тільки 332 квитки, тому поспішайте!” – закликали аферисти любителів халяви.

Запитання були такі:

1) Чи подорожували ви коли-небудь з нами? 2) Чому ви віддали перевагу UIA? 3) Чи задоволені ви обслуговуванням UIA?

Відповіді на них були ідентичні:

1) Так 2) Ні 3) Я не пам’ятаю

Примітно, що незалежно від обраного варіанту кожен ставав “учасником акції”. Досить було поширити лінк у Facebook і залишити коментар “Спасибі” з хештегом #UIA”.

Викривальне повідомлення МАУ розсмішило користувачів мережі. Українці подякували авіакомпанії за спростування, проте не упустили можливості її потролити.

“Хто ж повірить, що у МАУ може бути хоч щось безкоштовно?”, “МАУ і безкоштовно – це не сумісні речі. Якби написали, що Ви ціни в два рази підняли, повірив би”, – сміються у коментарях під постом.

You cannot copy content of this page