fbpx

Гидке каченя: Анна Седокова показала архівне фото, на якому їй всього 13 років

Українська виконавиця і екс-учасниця гурту “ВІА Гра” Анна Седокова, поділилася з шанувальниками своїм дитячим фото, на якому їй всього 13 років.

На знімку, який вона розмістила в своєму мікроблозі, співачка позує з подругою, пише lime.apostrophe

“Знайомтеся, це я. Мені 13 і як ви розумієте, у мене не було хлопця, ще років 7 точно і тепер ви знаєте, чому. На фото я з однією дівчинкою, з якою я займалася в народному ансамблі і поверталася додому на 46 автобусі “, – написала Анна.

За словами артистки, в дитинстві вона була гидким каченям, друзів у неї майже не було, а хлопчики обходили її стороною.

Читайте також: КАЧКА ПOБUВ ДІД І БЛОНДИНКА: У МЕРЕЖІ ВИСМІЯЛИ ВІДЕО З ПOБUТТЯМ УКРАЇНСЬКОГО РЕСТОРАТОРА (ФОТО, ВІДЕО)

“Я не вважала себе не красивою, я взагалі нічого про себе не вважала. Ось є я, ось я вмію співати, ходжу в музичну школу, потрібно добре вчитися. Грошей на речі не було, ось і носили одну кофтинку  кілька років”, – зізналася Седокова.

Видимо, настал момент. Знакомьтесь, это я. Мне 13 и как вы понимаете, у меня не было парня, ещё лет 7 точно и теперь вы знаете, почему. 😂 На фото я с одной девочкой, с которой я занималась в народном ансамбле и возвращалась домой на 46 автобусе. Метро и автобус. Есть предположения? Ой, а ещё, у меня особо не было друзей, я училась в школе на отлично и была самой не популярной девочкой, училкина дочка. Мальчики меня стороной обходили, да и девочки тоже. Я не считала себя не красивой, я вообще ничего про себя не считала. Вот есть я, вот я умею петь, хожу в музыкальную школу, нужно хорошо учиться. Денег на вещи не было, вот и носили одну кофточку по несколько лет. Эта раньше длинной была, а через несколько лет в топик превратилась. Я тогда чувствовала себя жутко модной.)

Допис, поширений ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

You cannot copy content of this page