fbpx
Перейти до вмісту

Гурт TVORCHI представлятиме Україну на Євробаченні-2023

На міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2023 Україну представлятиме гурт TVORCHI набравший 19 балів.
Переможця було визначено під час фіналу Національного відбору. За результатами голосування журі – Джамали, Юлії Саніної і Тараса Тополі – а також глядачів, котрі голосували в застосунку “Дія”, на конкурсі в Ліверпулі Україну представить гурт TVORCHI. Гурт TVORCHI отримали від журі 9 балів, від глядачів – 10.

Нацвідбір розпочався зі спільного виступу учасників: під акомпанемент Дмитра Шурова вони виконали “Червону калину”.

З метою безпеки захід пройшов в укритті. На сцені виступили Moisei з піснею “I’m Not Alone”, OY Sound System з піснею “Ой, тужу”, DEMCHUK з піснею “Alive”, Jerry Heil з піснею “WHEN GOD SHUT the DOOR”, FIINKA з піснею “Довбуш”, KRUTЬ з піснею “Колискова”, Tember Blanche з піснею “Я вдома”, Angelina з піснею “Stronger”, 2TONE з піснею “Квітка” і TVORCHI з піснею “Heart of Steel”.

У 2022 році перше місце в музичному конкурсі здобув український гурт Kalush Orchestra. Саме тому, згідно з правилами, Україна має приймати конкурс наступного року. Однак європейський мовник EBU оцінив ситуацію з безпекою і вирішив віддати право проведення євробачення країні, що посіла друге місце – Великій Британії. Вже відомо, що захід пройде в Ліверпулі 13 травня 2023 року.

Позначки:

You cannot copy content of this page