fbpx
Події
Гурт “Іванушки International” спіткала трaгедія: пoмерла сестра соліста(фото)

У суботу стало відомо про смeрть сестри учасника групи “Іванушки International” Андрія Григор’єва-Апполонова Юлії. Про це в своєму Instagram повідомив чоловік Юлії. За його словами, причина смeрті жінки поки невідома, повідомляє “Обозреватель”.

“Не стало моєї улюбленої дівчинки, моєї донечки, мого щастя, мого кохання! Не можу тебе відпустити, зрозуміти й усвідомити ситуацію. Дізнався про це вчора повертаючись з другом зі спортзалу йдучи по Новому Арбату. Потім як у тумані, прийшов додому, взяв паспорт і в аеропорт”, – говорить він.

Він також розповів, що він не може потрапити додому, оскільки там йдуть експертно-слідчі дії. “Про прощання та інші організаційні моменти з клaдовищем напишу в наступному пості”, – повідомив чоловік Юлії.

Це якась безглуздість. Позавчора було все нормально, – цитують зведену сестру співака Ольгу. – У неї була аcтма, але ніхто не очікував цього. Бідний Андрій, вони з дитинства з Юлею завжди були разом, дуже любили один одного. Він маму недавно похoвав, Олега. Юлечка така була життєрадісна”.

Читайте також: Друзі показали яким був Яковлєв в останні дні(фото)

Старша сестра соліста “Иванушек International” допомагала учасникам групи підбирати концертні вбрання і прикраси для шоу.

У червні 2015 року Юлія Григор’єва-Апполонова розписалася у Сочі з Андрієм Бурдуковим, який вже давно став членом сім’ї (він хрещений син “Рудого” з “Иванушек”), тому і вирішив взяти собі “зіркове” прізвище.

Не стало моей любимой девочки, моей доченьки, моего счастья, моей любви! Не могу тебя отпустить, понять и осознать ситуацию. Узнал об этом вчера возвращаясь с другом из спортзала идя по Новому Арбату. Потом как в тумане, пришёл домой, взял паспорт и в аэропорт. Ночью прилетел в Сочи, домой попасть не могу, там идут экспертно-следственные действия. Причина такого исхода пока не установлена. О прощании и прочих организационных моментах с кладбищем напишу в следующем посте.. #rip #юлягригорьеваапполонова #иванушки

Публикация от Appolonov jr 🔞🇷🇺 (@andreyallright)

facebook