fbpx
Дозвілля
Група The Hardkiss представила міні-фільм на пісню Rain

Справжній міні-фільм зняв для групи The Hardkiss відомий український режисер Олександр Стеколенко. Група представила відео на пісню Rain – вперше за п’ять років новий кліп команда створювала за допомогою запрошеного режисера. Олександр Стеколенко – досвідчений український кліпмейкер, відомий своєю роботою з балетом The Great Gatsby і кліпами для “Океану Ельзи”, “Ляпис Трубецкой” і SunSay. Креативний продюсер і музикант групи Вал Бебко зазначає, що для пісні Rain потрібна була особлива атмосферна картинка, а Стеколенко якраз і відрізняється таким кінематографічним стилем.

“З першого прослуховування я зрозумів, що Rain міг би стати саундтреком до якогось дивного фільму, – розповідає Олександр Стеколенко про роботу з The Hardkiss. – Сильний, чуттєвий голос в холодному блискучому середовищі, відчуття чогось смутного, неспокійного і неясного. Коли я задумався, яким міг би бути фільм, то виник образ дівчини, закритої в таємничому автомобілі: вона безуспішно намагається вибратися і незрозумілим чином зникає. Потім я подумав, що буде цікаво зняти це в естетиці 30-х років минулого століття, в жанрі фантастики . Так в відео з’явилася дивна лабораторія, музиканти в образах загадкових деміургів і образ дівчини, немов увязнену в колбу “.

Концертна прем’єра Rain пройде в Києві 21 і 22 жовтня: двома концертами в Stereo Plaza група відзначить своє п’ятиріччя. А вже в листопаді The Hardkiss відправиться в Perfection Tour, який фінішує 9 грудня великим концертом у львівському Палаці спорту.

Читати також: На «Оскар» претендують одразу два зняті в Україні фільми

Джерело.

facebook