fbpx

Грошовий місячний календар на серпень

Грошовий місячний календар на серпень

Грошовий успіх потрібний кожному з нас, але, на жаль, він часом дуже непередбачуваний і мінливий.

Астрологи вирішили розповісти про те, як Місяць впливатиме на наші фінансові справи у серпні.

1, 2 серпня: почнеться місяць з Повного місяця у Водолії. Це жахливий день для роботи, торгівлі, переговорів та будь-якої активної діяльності в цілому. 2 число – спадання місяця у Водолії. Це буде день погіршення пам’яті та уваги.

3, 4 серпня: Місяць, що старіє, в Рибах — два дні інтелектуального і творчого розквіту. Це будуть вдалі фінансові дні для будь-яких інтелектуальних професій.

5, 6 серпня: спадання Місяця в Овні внесе хаос у фінансові потоки, тому жити стане набагато складніше. Буде важче приймати складні рішення та шукати мотивацію.

7, 8 та 9 серпня: три дні старіння Місяця у Тельці – чудовий час для відряджень, будь-якої роботи фізичного та інтелектуального характеру. Не бійтеся тим часом займатися складними завданнями.

10, 11 серпня: 10 і 11 числа Місяць, що втрачає енергію, опиниться в Знаку близнюків. У ці дні важко буде домовитися з кимось, а також непросто торгувати, переговори.

12, 13, 14 серпня: три дні спадного Місяця в Раку – це чудовий час для ведення бізнесу, особливо сімейного. Дуже добре проходитимуть фінансові справи, якими люди займатимуться пліч-о-пліч з тими, кому цілком довіряють.

15, 16 серпня: 15 та 16 число – несприятливі дні для грошових операцій та роботи через перебування Місяця у Львові. 16 серпня — дуже небезпечний Молодий місяць. Можливі збитки.

17, 18, 19 серпня: три перші дні зростання в Діві пройде успішно. Це ідеальний час для початку нових справ та для будь-якої роботи.

20, 21 серпня: зростання Місяця у Терезах — чудовий час для покупок, спроб налагодити зв’язок із колегами та адаптувати до нових умов. Будьте відкритими та добрими.

22, 23 серпня: початкова фаза зростання продовжиться, тому Місяць добре почуватиметься у Скорпіоні. З фінансового погляду ці два дні стануть дуже сприятливими. Це чудовий час для пожертвувань.

24, 25, 26 серпня: три дні зростання у Стрільці – найкращий час для відряджень, поїздок, підвищеної фізичної активності та навчання. Великий грошовий успіх чекає на менторів, наставників, вчителів, тренерів.

27, 28 серпня: зростання Місяця в Козерога – провісник хаосу в грошовій сфері. Будьте обережнішими в ці дні з покупками та обіцянками.

29, 30 серпня: Місяць, що росте, у Водолії — чудовий час для покупок, вкладення коштів у бізнес, відкриття нового рахунку в банку, обміну валюти.

31 серпня: останній день літа — вкрай несприятливий із фінансової точки зору день. Повний місяць пройде під впливом Риб.

You cannot copy content of this page