fbpx

Гості підтримали ініціативу: молодята з Прикарпаття розчулили Мережу свої вчинком

Днями на Івано-Франківщині святкували весілля молодята Михайло і Люба Присліпські. Наречені вирішили, що букети квітів виглядають дуже гарно, але попросили своїх гостей все ж таки відмовитися від пахучого презенту, а натомість витратити заощаджені кошти на допомогу хворим дітям.

Про це повідомили на сторінці благодійного фонду «Ти – Ангел» у Facebook, передає PressCentr

«Сьогодні хочемо розповісти історію, яка надихає та вкотре доводить, що добро, милосердя, любов ніколи не виходять із моди та завжди є актуальними.

Так от, минулих вихідних на Івано-Франківщині створилася нова молода сім’я із прекрасних людей – Михайла та Любові Присліпських. Їхнє весілля проходило у дусі доброти та милосердя. Молода пара попросила своїх гостей не витрачати грошей на квіти для привітань, а зекономлені гроші вкинути у благодійну скриньку, яку «Ти – Ангел» заздалегідь підготував на прохання молодят. Гості підтримали ініціативу Любові та Михайла.

Читайте також: Довго думала писати про це чи ні, але мушу поділитися. Бо тепер точно знаю відповідь на запитання, чому хочу жити в Україні

Таким чином весільна громада зібрала 3 300 грн, які витратимо на допомогу хворим дітям. Ось така прекрасна історія, друзі, яка, на нашу, думку варта уваги та наслідування», – йдеться у дописі.

You cannot copy content of this page