fbpx

“Господь мене застеріг”: священик, який відмовився відспівувати дитину, зробив несподівану заяву

Запорізький священик УПЦ Московського патріархату Євген Молчанов, який відмовився відспівувати хрещеного в Київському патріархаті трагiчно зaгиблoгo малюка, не шкодує про своє рішення, хоч радий був би сам лягти в мoгилу замість дитини.

Про це Молчанов розповів в інтерв’ю для “РIА Новини”.

За словами священика, він готовий був провести відспівування дитини, поки мати не показала свідоцтво про хрещення, де було сказано, що хлопчика хрестили в УПЦ КП.

Приїхавши на відспівування, просто запитав ім’я дитини і вже хотів було почати службу, але мати чомусь вирішила принести свідоцтво про його хрещення. Якби не цей момент, то я зробив би відспівування і поїхав. Але навіть тут Господь показав і застеріг,– заявив він.

За його словами, батьки після відмови відспівувати дитину, благали його на колінах здійснити обряд.

“Я відразу сказав, що це питання можна вирішити, але мати відразу впала на коліна. Було так боляче, що я вже сам хотів встати перед нею на коліна. Коли поїхав, було так важко на душi, що неможливо передати”, – додав священик.

Водночас, на питання про те, чи змінив би він зараз своє рішення у подібній ситуації, Євген Молчанов зазначив, що вчинив би так само.

Вчинив би так само. І це рішення виходило б не від мого ставлення або моїх почуттів, а від канонів Церкви. Тому що я може був би і радий сам замість дитини лягти в мoгилу– наголосив він.

Також священик розповів, що йому та його однофамільцю, який теж служить в Запорізькій єпархії УПЦ почали надходити пoгрoзи про розпрaву.

Джерело.

You cannot copy content of this page