fbpx
Без рубрики
Горянський обвінчався з другою дружиною (фото)

Дітей пари на обряді не було.

У лютому “секретне” весілля українського актора Володимира Горянського здивувало його прихильників, а сьогодні, 21-го червня, закохані поєднали себе церковним шлюбом, повідомляє кореспондент ТСН. Дружина зірки, 41-річна рестораторка Олена Фейсі, вважає саме вінчання офіційною датою шлюбу. “Насправді, саме сьогодні – дата нашого союзу, шлюбу, тому що ці відчуття неможливо передати. Це – почуття єдності, і тепер у нас – справжня сім’я”, – наголосила дружина актора Олена.

Вінчання Горянського_1

Володимир зазначив, що ставиться до події дуже трепетно. “У цьому обряді є те, що пояснити неможливо. До цього потрібно прийти, прийти духовно, зрозуміти одне одного і прийняти таке рішення. Сьогодні ми поєдналися на небесах”, – підкреслив Володимир. Пара зізнається, що не обговорювала тему вінчання, однак закохані додають, що погодилися на таїнство ще до факту одруження.

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ ПОКАЗАЛА ЗВОРУШЛИВЕ ВЕСІЛЬНЕ ФОТО У РІЧНИЦЮ СВОГО ВІНЧАННЯ (ФОТО)

Вінчання Горянського_2

Горянський пояснив, чому у них на святі було відносно мало гостей. Подружжя вирішило розділити цю радість лише із найближчими людьми та родичами. Крім того, вже доволі дорослі діти пари, на його думку, “поки не зрозуміють такої події”. Власне тому їх і не було на церемонії. Таїнство вінчання пари проходило у Спасо-Преображенському соборі у Києві, а проводив його їхній наставник вдадика Александр.

Джерело.

Реклама