fbpx

Гороскоп: що для вас підготували зорі на цей тиждень

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 червня підготувала астролог Любов Шехматова, повідомляє видання “Сегодня”.

Овни. Невичерпне джерело енергії для вас – це сім’я, реставрація відносин “батьки-діти”, шанування фамільних традицій, культурно-історичних цінностей. Звідки ваше коріння, хто ваші предки – питання дуже хвилююче і вимагає досліджень. Станьте зразковим сім’янином, огорніть турботою всіх, хто волею долі опинився поруч! Світ для вас – це одна сім’я. На роботі трудіться з ентузіазмом, і не комплексуйте через пресинг начальства. Тут ви не в милості. Поки що. Однак це не привід для зміни місця роботи. І пам’ятайте, хто плює в минуле, то отримує постpiл з майбутнього! 28 і 29 червня кpитичні дні.

Тельці. Допитливість, інтелектуальний голод, бажання пізнати все, бути в курсі всіх новин – основний детонатор дій. Вчіться на ходу життєвим премудростям, саме буття, навколишній світ, і є чудовою школою. Ключ до щасливого майбутнього в партнерстві. Живіть в любові, злагоді і не мрійте про самостійне плавання, інакше ризикуєте причалити до нещасливого берега. Ваш прогрес розвитку – в гармонійній парі, згуртованій любов’ю, загальними інтересами під сімейним дахом. Тоді і на роботі все складеться чудово.

Близнюки. Дотримуйтеся здорового балансу інтересів (духовних і матеріальних) у відносинах з людьми. Особисті бажання не повинні йти врозріз з можливостями. У вас повинна бути оптимальна самооцінка і не занижуйте скромно свої достоїнства, адже насправді ви чудовий фахівець, майстер на всі руки і це надійний трамплін для матеріального зльоту. Дерзайте і заробляйте гроші, на чужі матеріальні “реверанси” розраховувати не слід. Навпаки, нині вам відведено роль щедрого фінансиста. І по ходу натхненно вчіться, накопичуйте нові знання, використовуйте будь-які відносини з максимальною користю заради власних інтересів. Різноманітність зв’язків, інформаційна обізнаність – це основна рушійна сила, запорука успіху.

Раки. Розірвіть кайдани комплексів і станьте самими собою (експресивними, чутливими), тоді енергія примножиться і її буде більш ніж достатньо для реалізації нових задумів. У вас їх більш ніж достатньо і тут всі дороги відкриті тим, хто володіє багатим діловим, професійним досвідом. Зараз ви сильні, впливові, на п’єдесталі авторитету для оточуючих. Тільки не потрібно сваритися з діловими союзниками! Майбутнє співпраці, шлюбу на волосині. Тільки щира любов до обранця і до роботи стане рятівною в кpитичний момент! Будь-яка ворожнеча неприпустима, веде до фaтaльних pуйнувань.

Егоїстів чекає точка неповернення. На чуже не зарьтесь, борг не беріть, ваше завдання в цьому році стати фінансово незалежними.

Леви. Спокусити чарівністю труднощів не складе, проте зараз не до театральних розваг, потрібно зійти з публічного подіуму. Кармічні сценарії колишнього затягують в свої обійми, змушуючи пережити все по-новому, усунути недоліки, надолужити згаяний час. Більше усамітнюйтеся (в ізоляції шлях в майбутнє чітко розкриється). Звільняйтеся від “вантажу” відпрацьованого минулого. На роботі не можна перевтомлюватися, інакше захворієте. Але і не вдавайтеся до фанатизму в профілактичних заходах. Дотримуйтеся золотої серединки у праці і дозвіллі, щоб перебувати в гарному фізичному і душевному тонусі.

Діви. Колективні інтереси, щира дружба з людьми, пронизана братнім духом і сердечним теплом, це життєдайний ключ для вас. І благодійна платформа. Високих покровителів знайдете серед друзів, ділових і шлюбних партнерів. Без вірних друзів життя нині неповноцінне. Станьте вірними союзниками тим, хто “дихає” одним з вами духом. Разом гори зрушите. І не пускайтеся в блудні пригоди, пpистpасть оманлива, зараз ви схильні до спoкус, тому ризикуєте “закохатися” не в ту людину. А потім доведеться гірко шкодувати. Поважайте почуття тих, хто поряд , для них ви нині особливо кохані й бажані.

Терези. Стартує кар’єрне сходження, дорожіть професійним реноме і паралельно дбайте про сімейне благополуччя (на жаль тут все пригнічує, висмоктує сили), адже ви основний годувальник. Але добувати гроші не складно, тут поки фартить. Робота і сім’я сплелися в один клубок, намагайтеся всюди встигнути. Постачальник основних енергоресурсів – робота, вона хлібне місце, де ви реалізуєте своє творче покликання, ви здатні знайти спільну мову з керівним персоналом. Шеф для вас – це святий авторитет, частіше спілкуйтеся по душах, не розходьтеся в принципових питаннях. Тоді будете мати гідну зарплату і посаду. Тим, хто поставив собі за мету змінити роботу, пощастить, шукайте. Тут слід вбити двох зайців: робота повинна надихати і добре оплачуватися. Не продешевіть, ви дорогий фахівець! Тримайтеся Левів. 28 і 29 червня – кpизові дні.

Читайте також: П’ять знаків зодіаку, які пам’ятають своє перше кохання до кінця життя

Скорпіони. Ваш девіз – справедливість у всьому! Не треба фальші, не лукавте, підігруючи чужим або своїм інтересам. Випадкові знайомі, попутники небезпечні, будьте напоготові. Адже потрібно створювати зв’язки, а тут “цокає мiна”. На роботі вищий пілотаж професіоналізму, дійте: завдяки особистій харизмі вам підвладні всі висоти. Закритих дверей не існує. Знайти роботу (бізнес) за творчим покликом, підвищити рівень спеціалізації, вступити до ВНЗ, захистити дисертацію вдасться на славу найближчим часом.

Стрільці. В цьому році у вас формується абсолютно новий філософський світогляд, минуле себе вичерпало. Через його фільтр пропускаються всі життєві сфери. Багато що йде, але щось залишається, служачи основою для модернізації. Ключова тема тижня – збалансувати земне і духовне. Перекоси власницьких інтересів, як і poзпуcна спрага плoтi – неприпустимі. “Беру-даю” повинно підпорядковуватися справедливому закону. Орієнтуйтеся на запити оточення, вони істинні. Задовольняючи чужі інтереси, жеpтвуючи найдорожчим, ви прокладаєте правильний шлях у світле завтра, де всім буде добре.

Козероги. Ваша “візитка” в соціумі – благовірні. Рівняйтеся і беріть приклад зі своїх вольових, авторитетних, фінансово незалежних партнерів. Без вірної сильної половинки ви птах з підбитим крилом. Партнер – це надійний друг і покровитель, є віддзеркаленням вашої духовної суті. І не смійте приміряти або надягати чужі чоботи! Активізуйте дружні стосунки з друзями, це вкрай необхідно. І стежте за своєю поведінкою, навколо повно спoкус, мета яких дискредитувати ваш імідж. Проявляйте щедрість, радісно діліться досвідом, тоді і вам відкриється доступ до чужих ресурсів. Скупість, вигода – це руйнівна риса.

Водолії. Вас чекає “генеральне прання”. Все брудне (на службі, зі здоров’ям) випливе на поверхню, активізуються хронічні болячки, що неприємно шoкує. У підсумку слід мобілізувати всі пласти творчого “Я” і оновити стратегію дій виходячи з обставин. На службовому фронті, де все кипить, тут потрібна блискавична реакція, організованість, старанність. Дотримуйтесь балансу в почуттях і розумі, перекоси небезпечні. Робота – хлібне місце і кращий цілитель від запущених хвороб. Як фахівець ви суцільна досконалість, незамінні, затребувані, тонко відчуваєте дух посадової ієрархії, фаворит у високих чинів, покровитель підлеглих. Спирайтеся на ділову команду. Якщо запропонують нову (додаткову) роботу, посаду – погоджуйтеся.

Риби. Робоча арена – це яскраве романтичне шоу, де театральний аспект любoвнoї гри є складовою вашої емоційної натури. Фліртуйте, закохуйте в себе колег, зараз ви володієте магічним впливом на особу протилежної cтaті. Але краще “приручити” творчу Музу, і реалізуватися як фахівець широкого профілю та заробити на майбутнє кар’єрні бонуси. Якщо дружні зв’язки зазнають фіаско, не тримайте зла на друзів. Тут поки що негативна смуга і незабаром все владнається. Будьте мудрими, ви чудовий учитель і наставник, тонко розбираєтеся в психології людей. І це запорука успішних дій у всіх сферах.

You cannot copy content of this page