fbpx

Гороскоп на вихідні 20-21 серпня: кого чекає успіх і радощі, в кого хвиля розчарування

Овнів у ці дні чекають на неприємності на роботі. Однак на тлі занурення у нову закоханість вони можуть залишитись непоміченими.

Левів чекає на небувалий емоційний підйом, загострення всіх почуттів аж до сну до цього моменту інтуїції. Тому вихідні обіцяють бути яскравими та насиченими.

Стрільці цими днями зіткнуться з проблемами здоров’я. Не хвилюйтеся, нічого серйозного, проте походити лікарям доведеться.

На Тельців чекає несподіваний фінансовий сюрприз. Гроші впадуть, звідки вони й не чекали.

Дів, крім робочої суєти, чекають ще й домашні клопоти. Розподіляйте сили, бо на все може не вистачити.

Козерогів чекають спокійні вихідні. Чітка та раціонально продумана діяльність останнього часу допоможе представникам знаку уникнути накладок у справах та робочих зобов’язаннях.

У Близнюків виявляться сімейні проблеми. Не те, щоб несподівано, але вирішувати їх доведеться терміново.

Терези зіткнуться з нестачею фінансів. Представники знаку у вихідні займуться терміновим видобутком грошей.

Водолії ж повністю присвятять тиждень творчому творенню. Неважливо, що саме вони мають створити – картину чи сарай на дачі, – все тягтиме на шедевр.

Раки 20 та 21 серпня постануть перед проблемою вибору. Несподівана, проте вкрай приваблива пропозиція змусить їх напружено замислитись про можливість змін.

Скорпіони присвятять ці дні самовдосконаленню – буде достатньо часу для книг, навчання, пізнавальних лекцій та усілякого споживання нових знань.

Риби на тлі безпроблемного тижня самі створять собі проблеми, які самі ж люто вирішуватимуть. Їм нудьгувати не доведеться.

You cannot copy content of this page