fbpx
Дозвілля
Гороскоп на осінь 2018: щo чeкає усiх знаків Зодіаку в найближчі три місяці

Осінь – пора для нових починань і досягнень. Гороскоп на осінь 2018 року обіцяє чудовий час, коли можна реалізувати давні плани.

OBOZREVATEL пропонує дізнатися, що чекає усіх знаків Зодіаку в найближчі три місяці.

Багато представників зодіакального кола зможуть цієї осені домогтися помітних вершин. Традиційно ця пора року – плідний період, особливо, якщо це стосується ділової сфери вашого життя.

Восени 2018 року в багатьох також з’явиться шанс зустріти “другу половинку”. Вільні особистості зважаться на шлюб і сімейні узи, а ті, у кого вже є супутник життя, можуть вивести свої відносини на інший рівень. Тільки необхідно попередньо все обдумати, кожен свій крок, інакше є ризик допустити непоправну помилку.

Вересень

Гороскоп на осінь 2018 року радить у вересні уважно придивлятися до людей, які вас оточать. Не ставте на перше місце зовнішні дані, а поцікавтеся внутрішнім світом. І ще порада – не женіться за ідеалом, інакше пропустите доленосну зустріч. На роботі можуть виникнути складнощі, але всі вони цілком вирішувані, якщо твердо дотримуватися своєї позиції.

Гороскоп на вересень 2018 обіцяє особливо щасливий період у діловому і фінансовому контексті для таких знаків Зодіаку, як Близнюки, Лев і Скорпіон. В останніх з’явиться шанс бути поміченим вищим керівництвом, що допоможе зміцнити матеріальне становище.

Водночас декому зaгрoжує небезпека здобути проблеми зі здоров’ям. Особливо обережними потрібно бути тим, хто наpoдився під знаком Стрільця.

Читайте також: МОЛИТВА ЗАКОХАНИХ: ДЯКУЄМО ТОБІ ЗА ТЕ, ЩО ТИ ПОДАРУВАВ НАМ ЛЮБОВ

Жовтень

Гороскоп на жовтень 2018 року для всіх знаків Зодіаку гарантує масу веселощів і теплих, дружніх зустрічей. У багатьох представників Зодіаку з’явиться шанс здобути нового вірного товариша, який надалі йтиме поруч із вами практично все життя.

Гороскоп на осінь 2018 року рекомендує також грамотно розставляти пріоритети, щоб знайти гідних людей для спільної роботи. Особливо серйозно до цього варто віднестися таким знакам, як Овни та Рaки. Ви можете потрапити під хвилю поганого впливу, але якщо навчитеся вчасно говорити “ні” – отримаєте значущу винагороду від долі.При цьому представники сузір’їв Діви та Водолія можуть розраховувати на міцну підтримку від старих знайомих, які несподівано з’являться у вашому житті .

Ймовірно, станеться подія, яка розставить по місцях багато речей, що раніше тривожили душу. Бережіть себе і постарайтеся не приймати життєво важливих рішень, інакше можете опинитися в немилості долі.

Листопад

Останній місяць осені є періодом затишшя. Спокійні вечори в затишній, домашній обстановці – кращий спосіб знайти душевну рівновагу і гармонію для всіх знаків Зодіаку. Гороскоп на листопад 2018 року не рекомендує забувати про відпочинок, навіть якщо роботи назбиралось, “хоч греблю гати”. Перепрацьовувати не варто, особливо Тельцям і Рибам. Ви можете підірвати здоров’я або навіть потрапити до лікарні.

Козероги і Терези, в свою чергу, навпаки отримають нове джерело сил для подальших звершень. Вас неодмінно чекає успіх практично у всіх починаннях, тому дійте і насолоджуйтеся своєю ефективністю. Успіх супроводжуватиме представників цих знаків завжди, тому варто скористатися усіма шансами поліпшити особисту і фінансову сферу життя. Ризикуйте, активно працюйте і готуйтеся пожинати щедрі плоди.