fbpx

Гороскоп на 9-15 жовтня: що обов’язково потрібно зробити на цьому тижні

Період з 9 по 15 жовтня буде в цілому спокійним, за винятком п’ятниці, 13 жовтня; протягом цього тижня можна завершувати справи, займатися власною зовнішністю, відвідувати рідних.

Про це”Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

“Цей тиждень буде більш-менш спокійним, якихось кpитuчних складних ситуацій бути не повинно, окрім п’ятниці, 13 жовтня, коли “призначений” черговий кінець світу”, – повідомив він.

За словами астролога, оскільки в ці дні “місяць йде на спад, це найкращий час для завершення справ”. Окрім того, це гарний час для того, щоб зайнятися своєю зовнішністю, провести косметичні та інші процедури для “поліпшення зовнішнього вигляду”. Саме в ці дати Влад Росс порекомендував зробити стрижку тим, хто не хоче, щоб волосся швидко відростало.

Цей період також вкрай сприятливий для спілкування з родиною та організації сімейних свят. “Якщо ви давно не зустрічалися з родичами, то це оптимальний час для того щоб їх провідати. До речі, свято Покрови, яке буде відзначатися 14 жовтня, також сприяє цьому”, – сказав астролог.

Традиційно він назвав три знаки, яких на цьому тижні буде супроводжувати вдача, і три найменш щасливих знаки. Для всіх інших знаків цей період буде в цілому нейтральним.

Читайте також: ВІД СМІХУ РИДАЛИ ВСІ: У МАРШРУТЦІ ЗРОЗУМІЛА, ЩО ЗАБУЛА ГАМАНЕЦЬ І ОПЛАТИТИ ПОЇЗДКУ МЕНІ НІЧИМ, АЛЕ Я ЗНАЙШЛА ВИХІД

Серед щасливчиків тижня Влад Росс назвав Водоліїв, Терезів і Близнюків.

“Дуже велика удача може бути у Водоліїв. У них все може виходити, можливий великий прорив в кар’єрі, в реалізації амбіцій. Їх буде супроводжувати удача і в азартних іграх – вони можуть робити ставки і вигравати в кaзино”, – пообіцяв він.

“Терези на цьому тижні будуть улюбленцями Фортуни, у них дуже велика ймовірність закохатися. Багато що може вдаватися також у фінансових справах. Це час, коли для Терезів з’являються нові горизонти і нові перспективи, причому, абсолютно несподівано – Терези можуть не помітити, як раптом перед ними відкриються нові двері”, – продовжив астролог.

Ще один щасливий знак тижня – Близнюки. “У них хороший період, особливо в далеких поїздках, особливо в тому, що стосується досягнень, пов’язаних з іноземцями. Наприклад, дівчина-Близнюк може виїхати за кордон до майбутнього нареченого або зустріти друга здалеку.

Окрім того, це сприятливий період для поїздок і пригод. Близнюки можуть дуже вдало вкладати кошти в довгограючі проекти”.

Найменш вдалим тиждень буде для Овнів, Левів і Тельців. Так, “у Овнів можуть бути несподівані важкі ситуації, особливо в нових починаннях. Усе може йти не так, як хотілося б”, – спрогнозував астролог.

Леви можуть зіткнутися з несподіваними обставинами і спробами “підсиджування” на роботі, “все може бути дуже складно”, – зауважив він.

І, нарешті, “не надто сприятливий період очікує на Тельців. Вони можуть несподівано багато чого втрачати, їм загрожують фінансові труднощі, тому слід остерігатися неправильних фінансових вкладень, а великі покупки краще відкласти на тиждень. Але у всьому іншому все повинно бути більш-менш нормально”, – заспокоїв Влад Росс.

You cannot copy content of this page