fbpx

Гороскоп на 5 серпня за картами Таро: Рибам судилося отримати благословення вищих сил, а Леви зіткнуться зі швидкими змінами

Гороскоп на 5 серпня за картами Таро: Рибам судилося отримати благословення вищих сил, а Леви зіткнуться зі швидкими змінами

Овен – Диявол

Не варто лякатися цієї карти. Хоча вона не приносить відразу ж радісних змін, її вплив не настільки жахливий, як може здатися. Насамперед тут немає зв’язку з негативними зовнішніми факторами. Ця карта швидше пов’язана з вашими власними слабкостями та залежностями.

Ви можете усвідомити, як ваші пристрасті, бажання, егоїзм, скупість чи інші подібні риси стали вашими кайданами. Таро радить переглянути ваше ставлення до того, що для вас дійсно важливо в житті, щоб здобути свободу, звичайно.

Телець – Вежа

Навіть карта Вежа у Телеці не така страшна, як може здатися. Таро радить вам “поховати” все, що утримує вас і заважає вашому розвитку, чи це стосунки з  людьми, застарілі погляди на світ чи безлад навколо вас.

Близнюки – Помірність

Для Близнюків карта “Помірність” є чимось дивовижним. Вона символізує процес перетворення звичайних компонентів на цінне і незвичайне.

Може початися особлива трансформація як на матеріальному, так і на духовному рівні. За героєм видніється величезне сонячне колесо, що символізує допомогу та благословення згори.

Рак – Імператриця

Дивовижна карта! Її символіка насамперед пов’язана з образом родючості, плодючості та щедрості природи у найширшому значенні. Це божественний материнський аспект, який приносить світ нове життя, піклується про те, що народилося, і сприяє його розвитку і зростанню.

Ваша трудова діяльність сьогодні буде результативною та супроводжуватиметься підтримкою згори. Це підтверджується як жестом благословення Імператриці, і зображенням сонячного диска.

Лев – Місяць

Для Лева карта “Місяць” є красиво двозначним символом. Перше значення пов’язане з обманом, ілюзіями, незрозумілими страхами, занепокоєннями, невизначеністю шляху та цілей. Під місячним світлом все виглядає інакше, ніж у денній яскравості. Можливо, ви відчуєте втрату впевненості та волі до руху вперед.

Сумніви можуть опанувати вас. Другий аспект карти вказує на прямий шлях (між пірамідами), який важливо побачити навіть у напівтемряві. Ключове значення – правильний вибір між невгамовними пристрастями (вовк) та здатністю керувати ними (собака).

Діва – Маг

Для Діви карта “Маг” уособлює найвищий рівень майстерності. Маг здатний керувати простором і часом, він підкорив стихії та свої власні пристрасті. Незважаючи на вихідний, день може бути присвячений професійному зростанню, підвищенню авторитету, лідерським можливостям та просуванню кар’єрними сходами.

Ще один аспект карти – самореалізація, здатність контролювати ситуацію та одночасно виявляти гнучкість, а також втілення мрії.

Терези – Імператор

Ця карта втілює абсолютне панування у його матеріальній сутності. Вам можуть довірити ключову справу, тому що оточуючі розуміють, що ви здатні впоратися з будь-яким завданням, взяти на себе відповідальність і вести у потрібному напрямку. Імператор запрошує вас взяти скіпетр правителя та спробувати взяти на себе керування. У вас є всі необхідні якості та навички.

Головне – вірте у свої здібності та чітко усвідомлюйте мету.

Скорпіон – Світ

Для Скорпіона карта “Світ” мабуть є найкращою в колоді. Вона символізує урочисте завершення великого етапу, задоволення результатами зусиль, гармонію та внутрішній спокій. Сьогодні ви можете завершити важливий етап вашого життя та дозволити собі насолодитися плодами свого успіху. Однак сенс карти глибший. Вона не тільки говорить про досягнення, а й про глибоку трансформацію, усвідомлення вашої життєвої мети та розуміння вищої мудрості світу.

Стрілець – Колесо Фортуни

Для Стрільця карта “Колесо Фортуни” говорить сама за себе. Це символ удачі та везіння! Сьогодні Фортуна буде вашим супутником. Все, що ви зробите, буде легко. Всі двері будуть відчинені, на всіх перехрестях світло горітиме зеленим.

Можливо, навіть у вас з’явиться шанс виграти у лотереї. Не проґавте цю можливість, робіть якнайбільше. Але пам’ятайте, що колесо постійно обертається. Поспішайте використовувати момент, поки удача на вашому боці.

Козеріг – Вежа

Це не зовсім сприятлива мапа з колоди. На ній зображено єгипетську піраміду, через яку проходить руйнівна блискавка. Але не засмучуйтесь. Насправді ця карта обіцяє еволюційні, невідкладні та корисні зміни.

Швидше за все, все відбуватиметься надто швидко та несподівано для вас. Обставини можуть скластися так, що вам доведеться попрощатися з чимось дорогим. Однак з часом ви усвідомлюєте, що все, абсолютно все, сталося на краще.

Водолій – Колісниця

Для Водолія карта “Колесниця” не вперше випала за останні дні. Вона несе величезний потенціал і глибоке значення. Насамперед, це лідерська роль у якомусь важливому процесі, а також турбота про щось цінне.

Можливо, вам нададуть особливі повноваження у делікатному питанні та попросять зберегти таємницю або нести важливий тягар. Це буде явним знаком вашої заслуженої довіреності. Ви дійсно маєте здібності для успішного виконання цього завдання.

Риби – Сонце

Для Риб карта “Сонце” – це, мабуть, найпозитивніша з колоди. Ви розумієте, що для стародавніх єгиптян Сонце було не лише світило вдень, а й верховним божеством. У цьому контексті карта обіцяє благословення зверху та підтримку самого Неба у ваших починаннях.

Вона також говорить про радість від плодів вашої праці, про досягнення успіху та визнання, про приплив сил – як фізичних, так і творчих, а також про благополучне вирішення всіх проблем та конфліктів.

You cannot copy content of this page