fbpx
Дозвілля
Гороскоп на 31 серпня 2018: п’ятниця цього тижня – причина для того, щоб напружитися і задуматися над деякими речами

Гороскоп на сьогодні, 31 серпня 2018 року для всіх знаків Зодіаку.

П’ятниця цього тижня – причина для того, щоб напружитися і задуматися над деякими речами. Кожен із нас робив щось, за що зірки обіцяють розплату. Для деяких вона настане вже сьогодні.

Для Левів, Овнів і Стрільців день буде важким як фізично, так і морально, а Тельцям, Близнюкам і Рaкaм сьогодні можна розслабитися і не хвилюватися.

OBOZREVATEL пропонує читачеві докладніше дізнатися поради астрологів на 31 серпня.

Овен

П’ятниця – не причина думати, що робочий тиждень уже позаду. Вас чекає важкий день. Сьогодні доведеться зібрати сили в кулак і зробити останній ривок. Вечір буде винагородою.

Телець

Гороскоп радить Тельцям розслабитися. Все, що вам потрібно сьогодні – просто відпустити себе і не перейматися ні про що. Всі колишні неприємності залишаться позаду, а попереду – прекрасні і яскраві вихідні.

Близнюки

Сьогодні вас чекає романтика. Можливо, виробнича, можливо, на природі, можливо, просто вдома, але настрій буде супермилим, а події дня суперприємними. Просто віддавайтеся хвилі натстрою і пливіть.

Рaк

Успіх – ваш супутник сьогодні. Особливо він буде проявлятися в спілкуванні з людьми. Якщо ви давно не могли вмовити спонсора на угоду або хлопця на ближчі стосунки – сьогодні ваш язик вам допоможе. Просто говоріть, не зупиняючись, і все буде.

Лев

Гороскоп пророкує вам день фізичних навантажень. Спочатку вам доведеться поквапитися по дорозі на роботу, але і після прибуття на місце вас теж чекають всілякі активності. Навіть вечір не пройде спокійно, тому краще вийдіть побігати самі.

Діва

Сьогодні ви відчуваєте особливий занепад сил. Це і не дивно, якщо брати до уваги вашу минулу активність. Досить себе заганяти, постійно щось робити. Просто прийдіть додому, полежте, почитайте книгу. Вам потрібно відновити сили.

Терези

У п’ятницю Терезам доведеться все зважувати. Будь-яке рішення сьогодні може призвести до несподіваних наслідків. Тому краще не робити поспішних висновків і сто разів подумати перед тим, як говорити. Яскраві вираження почуттів сьогодні теж зайві.

Скорпіон

Сьогодні вас чекає вигідна пропозиція. Спочатку ви можете засумніватися в її правильності, ефективності і чесності того, хто її зробить. Вступити в авантюру, або пропустити цю можливість через особисті моральні якості – вибір тільки за вами.

Читайте також: ЯКUМ ЗНAКАМ ЗОДІАКУ НЕ ПОЩАСТИТЬ У ПЕРШОМУ МІСЯЦІ ОСЕНІ

Стрілець

Стрільцям потрібно бути готовим до неприємної розмови. Близькі люди викинуть на вас все, що накипіло за останній час. Ви, в своєю чергою, краще промовчіть, якщо тільки ваша совість не кришталево чиста.

Козеріг

Гороскоп обіцяє Козерогам шлях. Цей шлях визначить вашу найближчу долю, а також стане двигуном подальших змін у вашій свідомості. Не факт, що буде легко, але цей досвід вам корисний.

Водолій

Сьогодні ви отримаєте багато негативу на роботі. Є можливість викликати несхвалення начальства, якщо діяти занадто повільно. Також завжди залишаються шанси на свaрку або розбір брyдної нuжньої бiлiзни в колективі. Запасіться терпінням.

Риби

Рибам сьогодні варто утриматися від зайвих витрат. По-перше – навряд чи ви вкладете їх у щось вартісне в цей день, по-друге – зараз краще накопичити, оскільки найближчим часом вони знадобляться вам більше. Тому, навіть якщо ця кофтинка дивиться і благає вас купити її – не ведіться.