fbpx

Гороскоп на 23 липня за картами Таро: на вас очікуються цікаві події як у діловій, так і в особистій сферах

Гороскоп на 23 липня за картами Таро: на вас очікуються цікаві події як у діловій, так і в особистій сферах

ОВЕН – Сімка денаріїв

Овни в неділю можуть бути зайняті сумними думками та зіткнутися з розчаруваннями. Завтрашній гороскоп віщує час для обмірковування надій, які раніше не здійснилися. Якийсь час тому ви вклали зусилля та ресурси у певну справу, але не отримали очікуваних результатів. Однак астрологи радять не впадати в паніку та пам’ятати, що кожному свій час.

ТЕЛЕЦЬ – Десятка мечів

Тельці, в неділю чекайте на можливу небезпечну ситуацію, яка може підірвати вашу бойову впевненість.

Можливо, ви виконуєте щось, що викликає невдоволення оточуючих, і хтось може спробувати завадити вам.

Важливо зберегти спокій та впевненість, щоб подолати можливі труднощі.

БЛИЗНЮКИ – Паж денаріїв

Близнюки, гороскоп на сьогодні обіцяє вам несподіваний приплив фінансових коштів із незвичайних джерел. Однак пам’ятайте, що не варто витрачати ці гроші на дрібниці, оскільки супутній ризик може бути високим. Якщо вирішите ризикувати, то робіть це свідомо та розгляньте більші можливості.

РАК – Лицар Денаріїв

Раки – це консервативні і часто надто практичні люди, і часом ці риси заважають реалізувати свої плани.

Звичайно, не всім подобається, коли їм вказують, що робити в тій чи іншій ситуації. Всі ми іноді потребуємо безрозсудних і легковажних вчинків. Гороскоп наступного дня радить забути про те, що думають про вас інші люди і зробити щось, що приносить задоволення особисто вам.

ЛЕВ – Верховна жриця

Леви зараз зосереджені на духовних аспектах, і, згідно з картами Таро, це правильне рішення. Матеріальні блага не завжди приносять щастя, і іноді варто робити ставку на емоції та почуття. Гороскоп наголошує, що вашим завданням на найближчий час є знаходження балансу між матеріальним та духовним.

ДІВА – Дев’ятка кубків

Дівам гороскоп на неділю обіцяє яскраві емоції та насичений день: виникне бажання робити щось несподіване, чого раніше від вас ніхто не очікував. Це, звичайно, може принести результати, але важливо пам’ятати, що в будь-якій ситуації потрібно зберігати здоровий глузд і розум. Слід пам’ятати, що розумна поведінка і рішення завжди приносять додаткові плюси.

ТЕРЕЗИ – Десятка денаріїв

Для Терезів важливо звернути увагу на сімейні цінності, оскільки вашим близьким зараз особливо потрібна ваша підтримка та добрі слова. Не втрачайте нагоди доставити їм цю просту радість, інакше стосунки можуть постраждати. Придивіться також до того, як останнім часом спілкуються з вами рідні та близькі – можливо вони вже давали вам сигнали, на які ви не звертали уваги.

СКОРПІОН – Імператриця

Скорпіонам карти Таро радять розглянути можливість нового витка у житті, оскільки попередній етап вже був успішно освоєний. Можливо, вам здавалося, що ви застрягли на одному місці, і довкола не відбувається нічого цікавого. Однак настав час радіти, тому що період затишшя минув, і перед вами відкриваються нові захоплюючі можливості.

СТРІЛЕЦЬ – Верховний жрець

Стрільцям гороскоп сьогодні радить провести неділю спокійно. Не поспішайте, не намагайтеся прискорити події і тим більше не ризикуйте зробити щось ризиковане. Зараз важливо дозволити собі “залягти на дно” та діяти обережно. В іншому випадку ви ризикуєте відлякати удачу, яка може бути до вас на шляху.

КОЗЕРІГ – Король жезлів

Козероги відчують неймовірний приплив енергії, і згідно з Таро, це не відбувається без причини. У вас виникне впевненість у тому, що ви зможете впоратися з будь-яким завданням, і насправді так воно і є.

Важливо лише бути уважним до оточуючих і не забувати про свої справжні бажання. Гороскоп наступного дня радить трохи розслабитися і замислитись про те, яку мету йти далі.

ВОДОЛІЙ – Четвірка жезлів

Водоліям гороскоп пропонує звернути увагу на відносини з близькими людьми. Зараз настав період, коли ви можете зробити ці відносини максимально гармонійними та комфортними та міцними. При цьому не потрібно докладати надмірних зусиль – достатньо лише підштовхнути обставини та дати відбуватися змінам.

Все станеться природним чином.

РИБИ – ВЕЖА

Рибам гороскоп віщує про зміни. Це може стосуватися не тільки того, що ви можете змінити, але й тих випадків, коли ситуація знаходиться поза вашим контролем. Життя іноді розвивається дуже швидко: одним моментом у вас є, а в інший – все зникає.

Важливо не сумувати за минулим і про те, що пішло. Це може бути ознакою того, що це було несумісно з вашим подальшим розвитком та шляхом.

You cannot copy content of this page