fbpx
Дозвілля
Гороскоп дня: Близнюкам краще уникати конфліктів, а Терезам знадобиться допомога друзів

Овен. Сьогоднішній день хороший для різного роду сюрпризів та розіграшів. Якщо на подібні розваги немає часу або бажання, просто зайдіть до кого-небудь в гості.

Телець. Сьогодні, задавшись якимось питанням, вам доведеться попотіти, щоб з’ясовуючи істину. Можливо, комусь дуже на руку ваша цікавість.

Близнюки. Сьогодні ви будете подібні на порцелянову вазу – тонкі, витончені і дуже тендітні. Слід уникати будь-яких ситуацій, що можуть закінчитися конфліктом.

Pак. Сьогодні ви не будете повністю контролювати ситуацію, хоча з боку це буде виглядати саме так. Можливо, вам доведеться заручитися підтримкою з боку.

Лев. Сьогоднішній день повинен бути вдалим для того, хто поставив собі за мету причарувати когось і повністю заволодіти його думками і почуттями. Але будьте уважні, адже ви можете зробити це і неусвідомлено.

Діва. Сьогодні краще бути ввічливим, ніж щирим. Ваша відвертість оцінена не буде.

Терези. Сьогодні вам гостро необхідна дружня участь в особливо великих розмірах. Без неї нині буде важко, вас будуть з’їдає різні малоприємні почуття, починаючи від елементарного голоду, до вселенської туги.

Читайте також: Як зляться різні знаки зодіаку

Скорпіон. Найтяжчим завданням на сьогоднішній день, може виявитися підйом з ліжка. Марні спроби пpидyшити відчайдушні позіхання будуть дратувати вас і веселити оточуючих до вечора. Інших проблем не передбачається.

Стрілець. Сьогодні вам доведеться чимало говорити і слухати. До вечора ви не зможете згадати нічого з почутого, якщо не будете робити заміток, надто вже багато про що доведеться розмовляти.

Козеріг. Потрібно повірити в свою удачу – чим сильніша буде ваша віра, тим більш успішним ви будете. Сьогодні можна навіть піти на певний ризик, в розумних межах, зрозуміло.

Водолій. Сьогодні ви будете заряджені подвійною порцією енергії. Постарайтеся витратити її в світлий час доби, якщо ви збережете її до вечора, вам важко буде заснути.

Pиби. Не варто проявляти сьогодні зайву цікавість. Інакше можете вплутатися в справу, на яку витратите багато часу, але користі вона вам не принесе ніякої.

Джерело – Сегодня.