fbpx
Дозвілля
Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 серпня

Гороскоп на 17 серпня не буде дуже легким для народжених під знаками Тельця і Терезів, а от на Козерогів можуть очікувати приємні сюрпризи.

У цей день астрoлoги рекомендують займатися справами, які стосуються грошей чи нерухомості – є високі шанси отримати бажаний дохід та вдало вирішити питання з майном. Загалом час сприятливий для проведення фінансових опeрацій.

Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Тим, у кого на роботі виникатимуть неприємні ситуації, варто проявити стриманість та віддалитися від небажаних думок. Негатив швидко розвіється і важливо не приймати його на себе.

Якщо вам випаде нагода допомогти оточуючим – робіть це від щирого сeрця. Сьогодні рекомендовано проявляти альтруїзм та щедрість.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Замість того, щоб киснути – беріться за справи. Скоріш за все їх у вас накопичилося багато, а час для вирішення гори питань зараз ідеальний.

Сьогодні варто бути поблажливішим у розмовах і тоді ви отримаєте шанси трохи більше подобатися оточуючим і відчувати більший комфорт у спілкуванні.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюкам сьогодні не варто про що-небудь та з ким не-будь домовлятися. Якщо все ж укладенням домовленостей не уникнути – постарайтеся зважувати не лише раціональні доводи, а й прислухатися до своєї інтуїції.

Гроші старайтеся берегти – марнотратство це останнє, що вам зараз потрібно. А от сил на справи не шкодуйте – вкладена праця віддасться сторицею.

Рaк (22 червня – 22 липня)

Домовленості, укладені сьогодні, вже завтра можуть обернутися хиткою невизначеністю. Тому важливі справи краще обговорювати в інший день – зараз займіться краще поточними завданнями.

В той же час, день вдалий для покупок, переїзду, оновлень і змін. Можете сміливо братися за дослідження нового.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Терезам сьогодні буде притаманне неабияке перебільшення. Постарайтеся не роздувати з мухи слона. Багатьом представникам знаку видаватиметься наче всі налаштовані проти них. Проте це далеко не завжди буде правдою.

Загалом емоційний фон буде нестабільним, можливі безпричинні тривоги.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Можна сміливо братися за вкладання контактів, домовленостей, зміцнення тилів – ці справи сьогодні супроводжуватиме вдача і вони принесуть позитивні плоди.

Побережіть здоров’я, особливо уважно стежте за тим, що їсте. Трішки обережності, ще ніколи не була зайвою.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Добре протікатимуть розмови – як серйозні, так і поверхневі. Якщо маєте що залагодити спілкуванням – спробуйте це зробити саме сьогодні. А от від пліток краще відмовтеся – нечесне слово може віддатися сторицею.

Постарайтеся без зайвої імпульсивності ділитися своїми ідеями з співмешканцями. Краще все обдумайте і озвучуйте лише справді викристалізувані ідеї.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Постарайтеся провести трохи часу в тиші та роздумах. Так, ви зумієте відновити сили та отримати рішення, необхідні для покращення вашого становища та життя. Корисно зайнятися медитацією.

Старайтеся у цей день не тримати все під контролем. Відпустіть ситуацію, дайте справам в житті відбуватися природним чином, і ви будете здивовані, коли побачите, як зміниться ваша реальнысть і наскільки щасливішим ви станете.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

День може видатися травмонeбeзпeчним, тому проявіть обачність в побуті і на дорозі. Самолікування у цей день може призвести до серйозних ускладнень – постарайтеся не жартувати зі своїм здоров’ям.

Доводьте сьогодні справи до кінця та не відступайте і тоді вдача може посміхнутись вам. Фортуна любить сміливих!

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

У Козерогів енергія сьогодні просто таки вируватиме ключем – постарайтеся направити надлишок сил у творче русло чи фізичну роботу. Якщо правильно не розподілити енергію, то можна втрапити в агресивну ситуацію та наразитися на необдумані вчинки.

На роботі сконцентруйтеся на вирішенні старих питань і розробці планів на майбутнє. Повсякденна рутину сьогодні даватиметься легко.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Сьогодні доля може приготувати для Водоліїв невеликі випробування. Особливо, це стосується тих, хто звик діяти за чіткими правилами та не відступати від плану. Що ж, доведеться спробувати нове – реагувати по ситуації, детально все не перевіривши. Не переживайте, є високі шанси, що у вас все вийде!

Попри заклопотаність дня варто знайти час на маленькі приємності, як то прогулянка чи зустріч з другом.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Якщо на вашу долю сьогодні випадуть неочікувані труднощі постарайтеся не ховати голову в пісок, а братися за їх розв’язання. Проявлена ініціатива та відповідальність принесуть вам вигідні дивіденди.

Час сприятливий для розширення сфери для отримання додаткових доходів.

Джерело.

facebook