fbpx
Столиця
Гороскоп для Києва на рік: столицю чекають великі зміни і максимальна активність з боку влади

На Оболоні можливі aвaрії, на Печерську пора віддавати борги, а на Солом’янці – цінуйте невісток.

Напередодні Дня Києва столичний астролог Любов Шехматова склала гороскоп для міста і городян на наступний рік. За її прогнозом, для Києва вектор устремлінь різко змінює напрямок в сторону позитиву, а це означає, що місто чекають великі зміни і максимальна активність з боку влади, пише segodnya

“Проблеми з банками, з корупцією, в сфері ЖКГ будуть вирішуватися набагато швидше, ніж це було раніше. Все негативне буде поступово зникати. У цьому зацікавлена і сама влада в місті. У неї просто немає іншого варіанту: або грандіозний успіх, або повний провал. Для чиновників пробив зоряний час самоствердження, яскравого розкриття своїх істинних здібностей робити щось хороше для людей без користі”, – говорить астролог.

Простим жителям столиці вона радить оголосити бій рутині і змінити орієнтири своїх дій, задумів, інтересів, пристрастей.

“Для кожного городянина ключ до успіху криється в умінні слухати себе, довіряти собі, знайти баланс між особистим і громадським життям, любов’ю і дружбою. Категорично не можна раболіпствувати, піддаватися “стадному інстинкту”. Вчіться жити за власним моральним кодексом і пам’ятайте: ви унікальні і володієте багатьма талантами! А якщо обставини вимагають взяти кермо лідерства – охоче виконуйте цю місію”, – стверджує астролог.

Головне – ні до чого не прив’язуватися, адже те, що вам раніше було дуже дорого, куди були раніше вкладені колосальні сили, є вже відпрацьованою темою і буде вищими силами насильно фільтруватись з життєвого простору.

РУСАНІВКА, БЕРЕЗНЯКИ, ВОСКРЕСЕНКА (Овен)

Енергетика місцевості сприяє максимальній самореалізації в творчості. Ваше завдання зробити оточуючих щасливими, повернути до життя тих, хто занепав духом. Якщо старі дружні зв’язки вичерпали себе, так треба. Прагніть до гармонійних відносин, зміцнюйте ділові та шлюбні союзи. Розлучення протипоказані. Запорука процвітання – партнерська ідилія. Подбайте про юних чад, їм відведена доленосна роль.

ДАРНИЦЯ, ПОЗНЯКИ, ОСОКОРКИ, ХАРКІВСЬКИЙ МАСИВ, БОРТНИЧІ (Тілець)

Вам слід зайнятися облаштуванням особистого життя, свого будинку, модернізувати відносини з рідними, створивши надійний сімейний тил на майбутнє. Одержимість кар’єрним статусом згубна, а прибуткова робота сама вас знайде. Осінь подарує радість подружнім парам у вигляді фінансів і поповнення в сім’ях. А самотні зустрінуть свою другу половинку.

ГОЛОСІЄВО (Близнюки)

Перегляньте базові цінності, уникайте моралей, не намагайтеся нікого переробити під себе. На жаль, але в шлюбі іспит на партнерську зрілість в жорстких виховних терках триватиме, але ваша любов плюс здоровий глузд не дозволять зруйнуватися союзу. Восени жителям цих районів пощастить з грошовою роботою. Ви знайдете надійних покровителів і істотно просунетеся службовими горизонталями, ставши незамінним майстром на всі руки.

ПЕЧЕРСЬК (Рак)

Для жителів Печерська настає час віддачі боргів (моральних, матеріальних), накопичених за останні дев’ять років. На жаль, збитки, моральні втрати, обмеження в фінансах неминучі. Але якщо вас раніше пограбували, тепер все справедливо повернеться з іншого кінця. Вчасно з усіма розплачуйтеся, не зарьтесь на чуже, платіь податки. Зірки прихильні до тих, хто робить усе щиро, тому плекайте особисті бажання, а не чужі – це шлях до мети. Восени до самотніх постукає велика любов.

ЦЕНТР (Лев)

Серце столиці в цьому році випромінює благодатні імпульси. Всі, хто тут живе, працює, проводить дозвілля, відчують колосальний приплив енергії, відчують впевненість в собі, скинувши тягар комплексів. Ви – яскрава особистість, що диктує власні правила гри, і якщо партнерів (ділових, шлюбних) це не влаштовує, значить, відносини себе зжили. Сміливо розходьтесь! Будь-яка залежність – гальмо.

ПОДІЛ (Діва)

Щоб відчути гармонію, подолянам слід менше працювати і більше відпочивати, пробуджувати творчі фантазії і творити. З грошима все буде добре, але трудоголізм дуже небезпечний для здоров’я. Відлюдництво – прекрасна віддушина: тихо медитуйте, насолоджуйтеся на самоті, відновлюючи втрачені сили, очищаючи свій внутрішній храм від емоційного сміття. І обов’язково допомагайте знедоленим і тим, хто потрапив у біду. Осінь порадує вас знайомствами з високими покровителями.

СОЛОМ’ЯНКА (Терези)

Жителі цього району мають великий вплив і вміють завойовувати симпатії оточуючих. Якщо любовні зв’язки рвуться – значить, так треба, ці вібрації були фальшивими. Цінуйте дружбу і вибирайте товаришів за покликом серця – це фундамент для майбутнього. А в родині спирайтеся на своїх невісток і зятів, вони доленосна ланка. Восени те, що раніше не давало прибутку, дасть його сповна.

СИРЕЦЬ, ДОРОГОЖИЧІ, НИВКИ, ШУЛЯВКА (Скорпіон)

Ставте перед собою масштабні цілі. До цього піку ви йшли 9 років. Сімейні справи відходять на другий план.

Якщо особисте життя терпить фіаско, пізно його налагоджувати. Вивільнені ресурси перенаправляються на реалізацію глобальних планів, шліфування професіоналізму, де закладено ваше справжнє покликання.

Відносини “батьки – діти” перетворяться. Якщо фінансів не вистачає, затягніть пояси до грудня, не беріть кредитів, це небезпечно для вас. Восени починається тріумфальний злет на всіх фронтах.

КУРЕНІВКА, ВИНОГРАДАР, ВІТРЯНІ ГОРИ (Стрілець)

Тут будуть всі щасливі, якщо зуміють сіяти в чужих серцях любов і доброту. Що вкрай складно. Остерігайтеся гріховних спокус, обману і злодійства. Щоб не впасти в гординю, приборкайте амбітне “Я”. Частіше спілкуйтеся з друзями, відвідуйте святі місця, більше подорожуйте. І пам’ятайте, що ідеалізуючи людей, ви даєте їм шанс стати досконалішими. Не варто боятися критики з боку: чужа точка зору і поради – орієнтир для вас.

БОРЩАГІВКА, СВЯТОШИН (Козеріг)

Якщо вдасться позбутися від егоїзму, поставити хрест на власних примхах, то удача неодмінно посміхнеться вам. Багатьох торкнеться подих любові. Не бійтеся екстриму, сміливо ризикуйте. Виник конфлікт інтересів – поступіться. Тоді пощастить в бізнесі, зі спонсорами та спадщиною. Запущені емоційні травми зціляться, підсвідомі страхи зникнуть, на душі стане сонячно, і…имне життя покращиться. А доля поверне те, що вам належить.

ОБОЛОНЬ, ПЕТРІВКА (Водолій)

Атмосфера місцевості пронизана духом фаталізму. Не виключені часті аварії і події. Тому сховайтеся в мушлю і будьте обережні. Не намагайтеся робити свою погоду, впливати на людей. Вас не почують, навіть якщо всередині вирує ваше термоядерне его. Одиноким слід вимолювати у Бога судженого, а тим, хто в шлюбі, віддати кермо влади своїм благовірним і не заважати їм. Восени казково поталанить в бізнесі і кар’єрі.

ТРОЄЩИНА (Риби)

Працьовиті громадяни Троєщини будуть здорові, матеріально незалежні і затребувані. А нероби закладають міну під фундамент майбутнього. З радістю працюйте на основній і лівій роботах, але, на жаль, кар’єрний зліт вгору поки заблокований. На жаль, у високих покровителів ви не в фаворі, зате як творчий працівник – на вагу золота. Не смійте нікого підсиджувати і зловживати посадовими повноваженнями – це спокуса темних сил і загрожує покаранням.

Читайте також:ПЕРШІ ЗМІНИ ТОРКНУТЬСЯ ОЧЕЙ: ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ, ЯКИМИ СТАНУТЬ ЛЮДИ ЧЕРЕЗ 200 РОКІВ