fbpx
Події
Горе-матір на місяць забула, що сину потрібно в школу

До поліції звернулася 34-річна мешканка Одеси із заявою про зникнення своєї 29-річної сестри та її 11-річного сина, розповдіає газета Експрес.
Жінка повідомила, що востаннє спілкувалася із молодшою сестрою понад десять діб тому, а потім та зникла – вдома її не було, а телефон – відімкнений. Сестра відразу подумала про погане, тож у поліції почали розшук з попередньою класифікацією “умисне вбивство”.

Правоохоронці встановили, що зникла, попри молодий вік, уже кілька разів була розлучена, а останнім часом мешкала в Одесі з новим цивільним чоловіком, – розповідає Андрій Костюк, керівник відділу ГУ НП області.

Читайте також:У ХАРКОВІ П’ЯНА МАТІР ЗАБУЛА ОДНОРІЧНУ ДИТИНУ В ПІДВАЛІ

Від попереднього шлюбу вона мала 11-річного сина, який після розлучення залишився під опікою батька й мешкав разом із ним в одному із сіл. У серпні старша сестра запросила племінника в гості – відпочити на морі. Батько не заперечував.

А мати навіть запросила сина до себе, коли він приїхав на запрошення тітки. Та перед початком навчального року вони обоє зникли…

Сусіди розповіли, що після сварки з цивільним чоловіком молодша сестра пішла з дому разом зі сином. 20 днів оперативники розшукували зниклих, доки врешті не виявили їх в одному із спальних районів Одеси, у друзів.

Хлопчика передали батькові, він нарешті розпочав навчання у школі. А мати не вбачає нічого поганого в тому, що син пропустив майже місяць навчання.

Джерело.

facebook