fbpx

Голова Грузинського парламенту Шалва Папуашвілі не хотів відвідувати Бучу, бо це «недоречно». Та все ж приїхав

Делегація парламенту Грузії на чолі зі спікером Шалвою Папуашвілі прибула 16 квітня, щоб щоб передати послання Грузії: “Ми відчуваємо ваш смуток, Грузія підтримує Україну, грузини – з українцями”.

До складу грузинської делегації входять віцеспікери Давид Сергієнко, Арчіл Талаквадзе та Леван Іоселіані, голова комітету з питань діаспори Бека Одішарія, представники партій “Лело”, “Гірчі”, “Республіканської партії” та “За Грузію”. Опозиційна партія “ЄНР” окремо відправила в Київ власну делегацію, в яку входять голова партії Ніка Мелія, Ека Херхеулідзе та Коба Накопія, четвертий президент Грузії Георгій Маргвелашвілі.

І українські і грузинські парламентарі завірили один одного в підтримці, і якось Стефанчуку таки вдалося переконати Папуашвілі відвідати Бучу.

“Грузія у жодний спосіб не допомагатиме Росії. Такий висновок зробив Голова грузинського парламенту, коли на власні очі побачив Бучу та Ірпінь. Страшна історія постраждалих міст Київщини ще не залишила нікого байдужим. Адже тут, наче у люстерці, бачиш справжнє обличчя російської армії”, – стверджують на фейсбук-сторінці голови ВР Стефанчука.

“У лиху для нас годину — Грузія з нами, адже на власній території відчула, що таке “русский мир” в Абхазії та Цхінвалі. Взаємна підтримка суверенітету і територіальної цілісності України та Грузії, спільна протидія цій війні наблизить день нашої перемоги проти Росії”, – резюмував Стефанчук.

Нагадаємо, Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що запросив грузинського колегу Шалву Папуашвілі відвідати Київщину, проте той відмовився. Про це він заявив на своїй фейсбук-сторінці 10 квітня.

«Недоречно. Саме так схарактеризував моє запрошення відвідати Бучу та Ірпінь спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі. Він вважає неможливим їхати в Україну доти, доки «окремі представники українського уряду повністю не усвідомлять потужну підтримку», яку нам надає Грузія», – заявив голова парламенту.

Вже 13 квітня Стефанчук сповістив, що непорозуміння вичерпані в Шалва Папуашвілі готовий відвідати Україну разом із делегацією.

Фото: Ruslan Stefanchuk.

04/17/2022

You cannot copy content of this page