fbpx
Авто
Голова ДФС України завозив автомобілі і не платив податки

Провідний автомобільний експерт, Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко пояснив одну з причин гальмування зниження податків на імпорт автомобілів.

Подаємо нашим читачам, думку висловлену паном О. Назаренком на сторінці у соціальній мережі.

Ще минулого року я говорив про те, що керівництво ДФСУ чомусь не підтримує скасування мита і акцизу на імпортні авто для всіх українців, але чомусь підтримує проект 5567 та тимчасове ввезення авто на іноземній реєстрації без сплати ПДВ, мита і акцизу для “обраних”.. Але не для всіх!

Зрозуміло, що контролюючим органам вигідно “присадити” українців “на голку” тимчасового ввезення та отримувати винагороду при щорічному переоформлення тимчасового ввезення, а дати можливість українцям пригнати авто і РОЗМИТНИТИ його за мінімальними розцінками без мит і акцизів, як це я пропоную, вони не хочуть!

Як же потім хабарі брати!

Але виявилося, що Глава ДФСУ Р. Насіров сам двічі на 1 рік завозив в Україну без сплати податків Рендж Ровер на іноземній реєстрації!!!

Цікаво, а скільки тимчасово ввезених авто у чиновників і нардепів , які підтримують тимчасове ввезення авто без сплати ПДВ, мит і акцизів?

Може в цьому і криється причина цієї підтримки тимчасового ввезення?

А може краще скасувати мито, акциз і дозволити українцям купувати доступні авто, розмитнені без “драконівських податків, а всякі схеми ввезення авто на іноземній реєстрації без повної сплати податків панами Насіровими та іншими чиновниками нардепами просто закрити?

Або ці пани хочуть, щоб українці платили величезні податки при купівлі імпортних авто, а для панів Насірових та інших “обраних” прямо в Парламенті повністю легалізувати схему несплати податків при тимчасовому ввезенні авто на іноземній реєстрації?

Я проти! Я буду боротися за скасування мит і акцизів на імпортні Авто для ВСІХ українців, а не для вищезгаданих панів та інших обраних, катаються без сплати податків на авто з іноземною реєстрацією..

Але тепер зрозумілою стала позиція екс – керівництва ДФСУ.. Якщо Р. Насіров сам ввозить свої Рендж Ровери на іноземній реєстрації без сплати податків, то і схему тимчасового ввезення він буде захищати..

Своя сорочка ближче до тіла чи як?

Читайте також:  В Україні змінили процедуру технічного огляду автомобілів

Джерело.