fbpx

“Годую за кермом”: фото жінки-водія з Одеси обурило соцмережу

Фотографія мешканки Одеси, яка годує дитину, поєднуючи цей процес з водінням автомобіля, викликала бурхливу реакцію користувачів соціальної мережі Facebook.

Дарина Антоненко на своїй сторінці в Instagram розмістила пост, де назвала себе нелінивою мамою, яка шукає будь-які можливості все встигати, навіть незважаючи на те, що її маленька дитина просить їсти щогодини.

“Є знак “Годую за кермом”? Моя дитина їсть раз на годину по півгодини. У мене є вибір: поставити хрест на своєму житті, або навчитися все встигати. Я не лінива, і не шукаю відмазок, щоб відростити бігуді і халат. Я шукаю будь-яку можливість працювати і жити на повну котушку. Правда, сильно хочеться спати “, – підписала вона фотознімок, на якому годує немовля за кермом.

Однак після того, як користувачі соціальної мережі обрушилися на неї з критикою, жінка видалила знімок, але деякі встигли зробити скріншоти.

Читайте також“Одна така матуся страшніша тисячі синіх китів”: соцмережі схвилювала історія від київського копа

У коментарях дівчата поставили діагноз “вонажмама”, і відзначили, що їй варто навідатися в дитячий травмпункт на екскурсію, щоб розуміти, чим це все може закінчитися.

Джерело.

You cannot copy content of this page