fbpx

Глава Офісу президента України відреагував на заяву армії рф про завдання у другій фазі “спецоперації”

Андрій Єрмак глава Офісу президента України у своєму Telegram 22 квітня  відреагував на заяву в. о. командувача військ Центрального військового округу Рустама Міннекаєва.

Нагадаємо, що Міннекаєв сказав сьогодні, що цілі РФ у другій фазі вторгнення, яка “почалася буквально два дні тому”, – захоплення Донецької та Луганської областей, а також півдня України з метою отримання сухопутного коридору до Криму.

Також він заявив, що захоплення півдня України дасть можливість росіянам отримати вихід до Придністров’я – адміністративної одиниці у складі Молдови, яку Парламентська асамблея Ради Європи офіційно визнала окупованою РФ територією.

На  що Андрій Єрмак відреагував так: “Росія озвучила свій план на другу фазу війни. Вони думають, що можуть захопити Донбас і південь України, розраховуючи на економічний тиск нашої держави, – написав Єрмак. – У нас є власні сценарії захисту України, і хочу нагадати, що чимало планів Кремля вже були зруйновані роботою нашої армії та народу. Це війна за свободу, і ми переможемо”.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page