fbpx

Гіалуронова кислота: що це та навіщо вона потрібна (відео)

Намагаючись зберегти молодий вигляд, люди застосовують всі можливі і неможливі засоби. Одним з таких засобів є гіалуронова кислота: протипоказання для її застосування мінімальні, а результат цілком відчутний і швидкий. Хотілося б дізнатися більше про цей препарат, зрозуміти, як він діє.

Застосування гіалуронової кислоти в косметології пов’язано з тим, що її молекула може утримувати навколо себе до тисячі молекул води і впливати на правильне вибудовування волокон еластину і колагену. Ці два білка дуже важливі для здоров’я шкіри.

Ось чому ця речовина додають у креми, маски і лосьйони для тіла, а щоб надати вплив на більш глибокі шари шкіри, роблять ін’єкції. Біополімер наповнює клітини сполучної тканини вологою, в результаті чого колір шкіри поліпшується, зморшки розгладжуються, контури підтягуються. Особливо популярні саме ін’єкції, про них в інтернеті розміщено безліч позитивних відгуків.

Хтось не уявляє своє життя без неї і кілька разів на рік вколює цю кислоту, щоб покращити зовнішність. Але є й ті, хто вже встиг зіпсувати свою красу. Саме про гіалуронову кислоту сьогодні сніданок з 1+1 поговорить з постійним експертом – Іриною Медвєдєвою.

Читайте також: Побутові товари з гарантійним обслуговуванням зобов’язали продавати через касові апарати

Джерело.

You cannot copy content of this page