fbpx

Генштаб розпочав масштабні збори резервістів

У Збройних силах України розпочались масштабні збори з резервістами
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбуці.

“Протягом вересня 2016 року до них (зборів – ред.) залучать 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях. Буде задіяно більше 8000 військовослужбовців оперативного резерву, 10% з яких – офіцери. Збори пройдуть в два етапи: перший – 3-15 вересня, другий – 12-24 вересня”, – йдеться у повідомленні Генштабу.

Особливістю проведення зборів є залучення близько 1 000 резервістів у кожну бригаду одночасно. Доукомплектування частин і підрозділів відбуватиметься в ППД, а практична частина навчань відбудеться на полігонах та в навчальних центрах після передислокування.
Під час зборів резервістів наказом Генерального штабу заборонено залучати до нарядів, господарчих робіт, стройової підготовки тощо. Час зборів максимально використовуватиметься для підвищення рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів.

Завершаться збори проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь сформовані із діючих військовослужбовців і резервістів змішані підрозділи.

Головна мета навчань – відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з’єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії.

Нагадаємо, зараз в Україні близько 85 тисяч резервістів. За попереднім опитуванням серед резервістів, 80% готові будь-якої миті стати на захист Батьківщини та прибути за викликом до військових частин.

Читайте також: У Торецьку затримано медсестру-інформаторку, яка мала вбивати поранених військових

Джерело.

You cannot copy content of this page