fbpx
Події
Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова розповіла, до чого може вдатись Шарій, аби не бути виданим Україні

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова розповіла до чого може вдатись Анатолій Шарій, аби Іспанія, де він був затриманий, не передала його Українськом правосуддю.

Далі пряма мова:

“Дуже прошу всіх небайдужих громадян утриматись від емоційних висловлювань на адресу затриманого підозрюваного у скоєнні держзради та порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками. Особливо прошу поводити себе стримано представників влади: від правоохоронців до депутатів всіх рівнів”.

Генеральна Прокурорка додала, що ніхто не сумнівається в тому, що Шарій “із великою ймовірністю” скористається правом відмовитись від спрощеної процедури видачі до України, тобто від добровільної екстрадиції.

Пані Венедіктова вважає так:

“Якщо саме так і відбудеться, то Анатолій Шарій за допомогою своїх юридичних радників може вдатися до використання різноманітних тактик захисту, в тому числі спробує переконати компетентний суд у винятковій політичній основі притягнення його до кримінальної відповідальності”.

Миру нам усім!