fbpx

Галина з Семеном вирішили, що все має бути не гірше ніж у людей. Взяли пристойний кредит в банку і подарували молодим розкішне торжество. З голубами в небі, лімузином та салютом. Гостей запросили більше ніж дві сотні і при всіх подарували ключі від бабусиної порожньої квартири

Єдиний син Галини і Семена, якому щойно виповнилось двадцять п’ять років 8 березня познайомився зі студенткою. 9 травня сказав батькам, що хоче одружитися, так як студентка чекає дитину.

Галина з Семеном вирішили, що все має бути не гірше ніж у людей. Взяли пристойний кредит в банку і подарували молодим розкішне торжество. З голубами в небі, лімузином та салютом. Гостей запросили більше ніж дві сотні і при всіх подарували ключі від бабусиної порожньої квартири.

Весілля було в червні. До нового року чекали внука, готувалися і передчували. У бабусиній квартирі зробили капітальний ремонт. Семен своїми руками зробив ліжечко для майбутнього онука. А Галина скуповувала костюмчики підгузки і іграшки для немовляти. усе найкраще. Найдорожче і сертифіковане.

У вересні вночі дзвонить син – щось скоїлось недобре з дружиною! Невістку відвезли на швидкій, дитина завчасно попросилась на світ. Більше нічого не знає. Його до неї не пускають і слухавки вона не бере.

Галина з Семеном прилетіли вже через двадцять хвилин. Позеленілі від усього, що відбувається, передчуваючи найнеприємніше, вони все ж змогли поговорити з спеціалістом.

— Пишіть направлення до найкращого закладу. Усе оплатимо, аби зберегти життя і здоров’я матері і дитини. Усе зробимо, аби вона доносила це дитяточко, нічого не пошкодуємо.

Аж ноги тримати відмовлялись у родичів. Вони готові були платити будь-які гроші, але тільки щоб їх онук жив! Щоб з невісткою усе було добре.

Спеціаліст, який і слова не зміг вимовити, протирав окуляри і здивовано дивився на на цю трійцю. У його практиці таке було вперше. Потім нарешті заговорив:

— А чого щось має бути не так? Малюк перебуває там, де йому належить і з’явився точно в термін. Чому ви вважаєте, що щось не не гаразд? У вас хлопчик чотири з половиною кілограми. Вітаю!

Галина з Семеном вражено замовки і якось зростом менші стали. Їхній син аж рота рукою прикрив. Посірілі і враз постарілі усі троє не змовляючись розвернулись і поїхали додому.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page