fbpx
Дозвілля
Галина Присташ у фіналі конкурсу “Міс Україна Всесвіт 2018” отримала неочікуване запитання від Рождена: відео

Галина Присташ, яка запам’яталась прихильникам романтичного шоу “Холостяк” своєю емоційністю, отримала несподіване питання від Рождена Анусі. Сталось це на конкурсі “Міс Україна Всесвіт 2018”, в якому дівчина змагалась за корону, пише 24канал

14 серпня Київ сколихнула світська подія – у столиці України відбувся фінал престижного конкурсу “Міс Україна Всесвіт 2018”. Красуні з усієї країни боролись за коштовну корону та почесний титул. За результатами всіх етапів шоу, переможницею конкурсу “Міс Україна Всесвіт” стала одеситка Каріна Жосан.

Шоу не обійшлось без курйозів. Один із суддів конкурсу краси співак Рожден Анусі поставив каверзне питання фіналістці “Міс Україна Всесвіт” Галині Присташ. Дівчину він добре знає, оскільки артист з красунею будував стосунки на проекті “Холостяк”. Вкінці програми чоловік обрав іншу дівчину, галантно розпрощавшись з емоційною Галиною.

Під час конкурсу Рожден Анусі зізнався, що радий бачити дівчину. Однак в рамках конкурсу він поставив дуже каверзне питання, яке стосувалось обидвох шоу, в яких брала участь Галина Присташ.

Читайте також: ЕКС-УЧАСНИЦЯ ШОУ “ХОЛОСТЯК” ВИЙШЛА ЗАМІЖ: ФОТО З ВЕСІЛЛЯ

“Є питання від душі. Воно пройшло ще в шоу “Холостяк”. От в даний час що б ти вибрала: стати №1, забрати цю чудову корону переможниці чи все ж вийти за мене заміж? Ти ж знаєш, перстені я завжди ношу з собою, не знімаючи”, – запитав Рожден.

Спершу фіналістка конкурсу розгубилась та романтично обмінялась з Рожденом словами. Оговтавшись, вона лаконічно відповіла: “Вийти заміж”. Такою реакцією Галина Присташ викликала справжній фурор у глядачів. Судячи з усього, сам Рожден Анусі не очікував такої відповіді. Ймовірно, суддя “Міс Україна Всесвіт” таким чином хотів дізнатись, наскільки Галина Присташ прагне перемогти у конкурсі.

“На неочікуване запитання – неочікувана відповідь. Але головне не піддаватись провокаціям та завжди слухати серце”, – прокоментувала Галина Присташ.

Інтелектуальний діалог. «Зав’язка» частина 1

Публикация от GalinaPrystash (@galinaprystash)

Інтелектуальний діалог. «Зав’язка» частина 2

Публикация от GalinaPrystash (@galinaprystash)

facebook