fbpx
Дозвілля
Фреймут, Сумська, Барбір та Ребрик озвучили сміливих подруг-героїнь нового серіалу на “1+1”

Цього понеділка, 13-го червня о 21.30 на телеканалі “1+1” відбудеться прем’єра нового мелодраматичного серіалу “Наші пані у Варшаві”. За сюжетом серіалу чотири українські дівчини змушені вирушити до Європи на пошуки щастя і кращого життя.

Поліна втратила у Львові своє модельне агентство, збанкрутувала через нечесну гру партнера. У рідному місті у неї залишаються батьки і син. Інтелігентну і стриману скрипальку Уляну звільнили з оркестру, щоб вивільнити місце для доньки директора. Щоб виїхати до Польщі, героїня змушена продати свій улюблений інструмент – скрипку. Третя героїня – Оля – їде до Європи за бажанням свого нареченого.

У Польщі дівчата зупиняються у своєї подруги Світлани, яка заробляє на життя клінінговими послугами.

Головних героїнь озвучили 4 відомі українські ведучі та актриси – Ольга Фреймут, Людмила Барбір, Ольга Сумська та Лілія Ребрик.

“Героїня, яку я озвучую, дуже наполеглива. Поліна схожа на мене в юності, – зізнається Ольга Фреймут. – Відразу після закінчення школи ми з моєю подругою Світланою вирушили разом до Кракова збирати полуницю і малину. Заробили ми тоді близько 25 доларів. Зараз у моїй родині 4 людини на заробітках в Європі, це дуже актуально для Західної України. Мені імпонує, як наші дівчата в серіалі ставляться з гумором до тих подій, які з ними відбуваються, вони налаштовані досить оптимістично, і це допомагає їм з усім впоратися “, – поділилася враженнями про роль Ольга Фреймут.

Чотири українки з легкістю і гідністю долають різноманітні, часом досить нелегкі, життєві ситуації. “Озвучуючи героїню, ти збагачуєш її характером, можеш наситити тими емоціями, які притаманні конкретному образу. Разом з героїнею любиш, переживаєш, страждаєш, спокушаєш. “Наші Пані у Варшаві” – це серіал про прекрасних, сміливих і відважних українських жінок, які шукають своє щастя, які на багато що готові заради своєї сім’ї.

Серіал був знятий поляками, і важливо розуміти, якими нас бачать збоку”, – прокоментувала Ольга Сумська.

Більше читайте тут: ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ЗГАДАЛА, ЯК НА 9-МУ МІСЯЦІ ВАГІТНОСТІ ПОЗУВАЛА НА КОЛІНАХ (ФОТО)

Джерело.