fbpx
Події
Ольга Фреймут не збирається заміж

Українська телеведуча Ольга Фреймут не поспішає стати дружиною Володимира Локотко. Молода пара вважає, що не дозріла для цього кроку, хоча у закоханих вже є спільна дитина.

Ольга Фреймут та Володимир Локотко живуть майже рік, як співмешканці. Півроку тому у них народився син, але пара не вважає це вагомим приводом для весілля. Телеведуча довгий час приховувала їхні стосунки, але в кінці кінців вирішила розвіяти чутки про батьківство дитини.

Фреймут познайомилася з Локотко, коли той став керівником «Нового каналу». Всупереч всім пліткам телеведуча заявила, що їхні стосунки зав’язалися після її відходу на телеканал «1 + 1». До цього між ними були лише ділові відносини.

Читайте також:ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ОПУБЛІКУВАЛА ПРИГОЛОМШЛИВЕ ФОТО. ШАНУВАЛЬНИКИ В НЕЙМОВІРНОМУ ЗАХВАТІ

Після зміни місця роботи Фреймут і Локотко залишилися друзями і спілкувалися, як колишні колеги. Уже тоді телеведуча відчувала ніжні почуття до свого колишнього керівника.

Їх роман почався, коли Фреймут приїхала зі Швейцарії. Під час робочого відрядження Локотко написав їй смс-повідомлення, яке Фреймут сприйняла як знак згори.

Джерело.

facebook